Drake'as pribloškė gerbėjus: pirmąkart parodė, kaip atrodo jo sūnus

Staiga paskelbtas karantinas privertė daugybę žmonių atsiskirti, vengti kontakto ir bendravimo, siekiant sumažinti koronaviruso plitimą. Norėjimas paskatinti žmones likti namie paveikė ir reperį Drake’ą, kuris, parašęs ilgą įrašą apie brangiausius žmones bei kontakto su jais vengimą, gerbėjams padovanojo ir tikrą staigmeną.

10

Žinomas vyras pirmąkart parodė, kaip atrodo jo sūnus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Drake'as pribloškė gerbėjus: pirmąkart parodė, kaip atrodo jo sūnus

Drake’as pasidalijo ilgu ir jausmingu įrašu, kuriame neslėpė, kad labai ilgisi ir savo sūnaus bei kitų artimiausių žmonių.

„Labai myliu ir ilgiuosi savo gražios šeimos ir draugų, ir negaliu sulaukti tos džiaugsmingos dienos, kai ir vėl visi galėsime susijungti“, – rašė jis.

Jo sūnus Adonis gimė 2017-ųjų spalio mėnesį. Tai – pirmasis ir vienintelis Drake’o vaikas. Jo jis susilaukė kartu su buvusia mylimąja Sophie, kuri – iš Prancūzijos kilusi menininkė bei pornografinių filmų aktorė.

Teigiama, kad jiedu susipažino 2017-ųjų sausį. Tąkart moteris buvo pastebėta vakarieniaujanti su reperiu Amsterdame. Kaip teigia šaltiniai, beveik iškart po to ji pastojo.

Vėliau užsienio žiniasklaidoje pasirodė skandalinga medžiaga, o tiksliau – jos ir Drake susirašinėjimai, kuriuose reperis prašo Sophie pasidaryti abortą. 

Tiesa, ji to padaryti nesutiko, todėl 2017 metais, vos gimus berniukui, Drake pasidarė tėvystės nustatymo testą, kuris buvo teigiamas. Nepaisant to, nuo likusio pasaulio jis tai slėpė, iki kol kitas reperis bei jo draugas Pusha T pasauliui to neišdavė vienoje iš savo dainų.

Pats Drake’as pripažino, kad turi sūnų, tik 2018 metais. „Aš neslėpiau savo vaiko nuo pasaulio, aš slėpiau pasaulį nuo savo vaiko“, – vienoje iš savo dainų repavo jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų