20-metė per mėnesį uždirba 12 tūkst. eurų: jos darbas – ne kiekvienai

Tikriausiai visi svajoja uždirbti daug, įdėdami kuo įmanoma mažiau pastangų, arba bent jau dirbti tokį darbą, kuris kelia tik geras emocijas. Panašu, kad 20-metė socialinių tinklų žvaigždė Apollonia Llewellyn būtent taip ir gyvena.

14

Vis dėlto jos darbas patiktų ne kiekvienai moteriai…

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 20-metė per mėnesį uždirba 12 tūkst. eurų: jos darbas – ne kiekvienai

Užsienio žiniasklaidai gražuolė pasakojo, kad per mėnesį uždirba beveik 12 tūkst. eurų vien tik todėl, kad internete pardavinėja seksualias savo nuotraukas. Todėl šiuo metu mergina ne tik, kad nėra priversta taupyti – po nuostabiausių atostogų jai pinigų netgi lieka specialiai nesistengiant to daryti.

Kiekvienąkart, kai kažkas užsiprenumeruoja jos nuotraukų naujienas, mergina gauna beveik 29 eurus. Dėl šios priežasties per metus ji atostogauja net 12 kartų, o ir keliauja ten, kur labiausiai trokšta – tiek į Niujorką, tiek į Santorinį. 

Tai pat mergina uždirba ir tada, kai su savo gerbėjais bendrauja, o jos žinučių uždarbis svyruoja nuo 6 eurų iki 230 už žinutę. Todėl be 45 tūkst. eurų, kuriuos per mėnesį uždirba kaip influencerė ir modelis, ji papildomai dar gauna apie 12 tūkst. eurų iš šios veiklos.

Tiesa, tikriausiai labiausiai neįtikėtina istorijos dalis yra ta, kad mokykloje Apollonia sulaukdavo daugybės pašaipų – vaikai ją vadindavo „bjauria ir stora“.

„Mano gyvenimas visiškai pasikeitė, kai ėmiau tuo užsiimti. Visuomet daug uždirbau, tačiau tai viskas pakeitė. Taip pat ten nemažai visko pardaviau, pavyzdžiui, savo bikinius, lateksines kelnes, nešiotus batus. Tai perka ne tik vyrai, bet ir moterys“, – apie minėto puslapio privalumus pasakojo gražuolė.

Pasirodo, kad A. Llewellyn uždirba tiek daug, kad jau netrukus kartu su savo vaikinu galės įsigyti namą. „Girdėjau, kad apsinuoginantys modeliai uždirba daug, tačiau aš lygiai tiek pat gaunu to nė nedarydama“, – džiaugėsi ji.

Taip pat, pasirodo, gerbėjai, su kuriais minėtame puslapyje bendrauja gražuolė, gali jai siųsti arbatpinigius. Vienas jų neseniai atsiuntė daugiau nei 500 eurų.

Daugiau Apollonios akimirkų pamatysite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
S
Senjore
2020-03-31 12:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ka cia rasyt apie tokias merginas?Ir dar siuo metu.
Atsakyti
0

R
Relistas
2020-03-31 15:17:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joo gera piz,.ma visuomet buvo vertybė
.
Atsakyti
0

a
alien
2020-03-31 15:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pfff.... Nieko ji cia nėra ypatinga...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų