Ši mama soc. tinkluose garbinama ne tik dėl jaunatviškos išvaizdos: pamatykite, kodėl dar

Tikriausiai pamatę socialiniuose tinkluose dėl savo itin jaunatviškos išvaizdos išgarsėjusią Joleeną Diaz nė neįtartumėte, kad jai – 43 metai. 

16

Žinoma moteris savo jaunatviškos išvaizdos paslaptimis dalijosi ne kartą, o šįkart nusprendė paviešinti ir karantino metu puikiai tinkančią bei kūno tonusą palaikančią treniruotę. 

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ši mama soc. tinkluose garbinama ne tik dėl jaunatviškos išvaizdos: pamatykite, kodėl dar

Dar kiek anksčiau Joleen pasakojo, kad sportas ir rūpinimasis savo oda yra neatsiejama jos gyvenimo dalis – būtent tai ne tik padeda išlaikyti jaunystę, bet dėl šios priežasties ji dažnai supainiojama ir su savo dukros seserimi.

Dabar savo sekėjams mokytoja dirbanti moteris nusprendė padovanoti dar vieną dovaną – „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – 30 minučių aktyvi kardio treniruotė visiems, kurie šiuo metu elgiasi teisingai ir griežtai laikosi karantino namuose.

Pasipuošusi puikiai jos figūrą atskleidžiančia tamsiai raudona apranga moteris parodė, kaip puikiai galima pasimankštinti naudojant tik savo kūno svorį. „Tai – sunki treniruotė, todėl drąsiai darykite tiek pertraukų, kiek jums atrodo tinkama“, – pabrėžė ji.

„Aktyvi rutina trunka apie 30 minučių. Ją sudaro apšilimas ir 2 pratimų grandinės. Kiekvienas pratimas trunka minutę, o grandinės kartojamos. Baigiant pratimus, ir vėl daromas apšilimas“, – apie viską plačiai pradžioje papasakoja ji.

Žmonės, peržiūrėję jos pratimus, neliko abejingi, o didžioji dalis moterį ypatingai gyrė už tai, kad ši dalijasi efektyviais pratimais visiškai nemokamai. Anot socialinių tinklų vartotojų, tai šiuo sunku laikotarpiu tapo tikra atgaiva.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Joleena – vieniša motina, kuri dievina senamadišką sveiką gyvenimo būdą, o savo oda ėmė rūpintis dar būdama vos 12 metų.

„Visuomet gyvenau sveikai ir aktyviai. Retai geriu alkoholį, daug ilgsiuosi, valgau sveiką ir subalansuotą maistą. Taip pat labai rūpinuosi savo oda“, – pasakojo ji.

Panašias vertybes moteris stengiasi perteikti ir savo 19-metei dukrai, su kuria turi itin glaudų ryšį. Todėl ne tik dėl išvaizdos, bet ir todėl, kad puikiai sutaria, aplinkinių abi moterys yra nuolat painiojamos ne kaip motina ir dukra, o kaip seserys.

REKLAMA

„Mes labai artimos, kartu keliaujame, sportuojame, apsipirkinėjame. O kartais – paprasčiausiai gulime ant lovos ir šnekučiuojamės. Kai ji augo, žmonės dažnai galvodavo, kad esu jos vyresnioji sesuo. Tačiau jos susilaukiau, kol dar buvau labai jauna, todėl manęs tai nestebina“, – sakė J. Diaz.

Moteris įsitikinusi, kad taip puikiai atrodyti jai padeda ypatinga odos priežiūra, o kadangi gyvena Kalifornijoje, be kremo nuo saulės ji nė negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės. „Puikia oda man 

Taip pat Joleena stipriai kovoja su stresu, stengiasi nesijaudinti dėl dalykų, kurie galėtų ją priversti nerimauti. „Gyvenu ganėtinai paprastą gyvenimą, tačiau aš esu tuo patenkinta“, – sako ji.

Su savo mylimuoju moteris išsiskyrė prieš 13 metų, tačiau nepaisant to, visa šeima išliko artima, o kartais kartu netgi mėgaujasi atostogomis. 

Vis dėlto nors daugeliui galėtų pasirodyti, kad Joleena kartu su savo dukra apsilanko ir vakarėliuose, moteris šį faktą neigia. „Aš to jau atsikandau, todėl mieliau lieku namie, geriu arbatą ir žiūriu filmą“, – apie savo paprastą laisvalaikį pasakojo itin jaunatviškai atrodanti mokytoja.


Rašyti komentarą...
A
Arina
2020-03-29 23:00:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazi,kad visos taip atrodytu,
Atsakyti
0

O
Ode
2020-03-30 08:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šį mama seksuoje su šuniu
Atsakyti
0

n
nesvarbu
2020-03-30 09:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
roli...esi durnelis totalus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų