Donatas Montvydas per 6 metus pasikeitė drastiškai: daug ko sau neleisdavau

Atlikėjas Donatas Montvydas ne kartą savo gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiai. Daug kas jį pamena, kaip švelniabalsį vaikiną tamsiais banguotais plaukais, didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje atliekantį ne tik hitą „Love Is Blind“, bet ir salto.

72

Visgi tai buvo prieš 6 metus, o per juos pasikeitė labai daug. Dabar D. Montvydas renka pilnas sales gerbėjų, o jo išvaizdos ir stiliaus sprendimai primena garsiausius pasaulio atlikėjus.

Dainininkas tv3.lt naujienų portalui papasakojo, kas įtakojo ir įtakoja jo vis labiau drastiškus pokyčius.

(72 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Montvydo pokyčiai

„Manau, kad išsilaisvinau. Nežinau, koks iš tikrųjų esu, bet jaučiu, kad išsilaisvinau nuo savo vidinių sienų, atsiradusių dar vaikystėje. Daug ko neleisdavau sau, nes bijojau tai parodyti. Vertybinė mano skalė yra šeima. Jiems aš nesikeičiu. Įvaizdį aš traktuoju, kaip laisvę ekspresijai. Prisiimu už tai atsakomybę ir skatinu jaunimą taip pat išsilaisvinti, – atskleidė Donatas. – Dabar atradau laisvę, su kuria galiu daryti, ką noriu. Jei noriu persidažyti plaukus – aš tą darau. Taip elgiuosi ir dėl to, kad noriu ryžtis, nepaisant, ką kiti apie tai pagalvos. Tuo pačiu tai man ir gražu, nes tai atspindi charakterį, nuotaiką, jausmus.“

Pasidomėjus, kaip į tokius ryškius pokyčius reaguoja jo dukrelė Adelė, Donatas tik džiūgavo. Jis nenori būti griežtas tėtis, kuriam atžala nieko nepasakoja apie savo gyvenimą.

„Atsikeliu ir sakau: žinai, Adele, einu dažyt plaukus. Mano, kaip tėčio tikslas yra stebinti vaikus. Aš noriu būti ne tik dukters tėvas, bet ir draugas. Noriu, kad vieną dieną ji sakytų savo draugėms: mano tėtis šiuolaikiškas, jis domisi ir tuo, ir anuo.“

Donatas mano, kad dar ne vienam žmogui reikia pakoreguoti požiūrį ir būti atviram pokyčiams. Kadangi jis pats jaučiasi daug geriau ir laisviau, vyras tikina, jog žmonės neturėtų bijoti keistis.

„Yra daugybė aplinkybių, kodėl taip vyksta, tačiau tai tikrai nėra prievarta. Viskas tik todėl, kad jaučiu vidinį poreikį tai daryti ir man gera dėl to. Vilniuje taip atrodančių žmonių pirštais nebado, bet provincijose būna visko. Noriu įrodyti žmonėms, kad jie gali leisti sau taip elgtis ir vakariškėti. Buvau Tokijuje, buvau Niujorke, buvau Los Andžele – ten dešimtmečius apie išvaizdą net nebediskutuoja“, – pasakojo Donatas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų