Dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujausią kolekciją demonstruos 70-metė

Jau šį šeštadienį naujausią savo kolekciją pristatysiantis dizaineris Liutauras Salasevičius ir toliau stebina savo neįprastais pasirinkimais. Jo įkurtų „Madam pareis vėliau...“ mados namų progines sukneles demonstruos 70 metų jubiliejų netrukus švęsianti moteris.

10

„Gracija Sommer – nėra profesionalus modelis. Tai išskirtinio grožio ir nuolatos trykštančios energijos dama, mama, močiutė, mano draugė, klientė. Ji yra puikus pavyzdys, kaip galima džiaugtis gyvenimu, semiant jo gėrybes pilnomis saujomis ir nesiskundžiant“, - savo pasirinkimą komentuoja dizaineris. Pristatyti naujausios kolekcijos kūrinius L. Salasevičius Graciją pakvietė atvykti iš Dubajaus. Šešias kalbas mokanti vertėja šiuo metu ten padeda prižiūrėti dukrai anūkus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujausią kolekciją demonstruos 70-metė

„Esu labai maloniai nustebinta. Labai žaviuosi Liutauru ir jo talentu. Savo kūriniais jis pakelia moteris iki pačių aukštumų ir leidžia pasijausti karalienėmis. Man didelė garbė pirmą kartą gyvenime pabūti modeliu tokio talentingo dizainerio kolekcijos pristatyme“, - džiaugiasi išskirtinio grožio moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų