Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį TV3 eterį drebina dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyks dar vienas Kėdžių iššūkį“ – dėl trijų vietų finaluose kovos merginos. Komandą šįkart sau renkasi Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai šįkart turi tik patariamąjį balsą.

Šį sekmadienį TV3 eterį drebina dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyks dar vienas Kėdžių iššūkį“ – dėl trijų vietų finaluose kovos merginos. Komandą šįkart sau renkasi Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai šįkart turi tik patariamąjį balsą.

REKLAMA

Šįkart scenoje pirmoji pasirodė „Gero vakaro šou“ vedėja bei manekenė Dijora Petrikonytė, kuri darkart visiems įrodė, jog yra ne tik graži, bet ir be galo talentinga mergina.

„Aš visada žiūrėdavau šitą laidą ir čia visuomet ateidavo žmonės iš gatvės, su didelėmis svajonėmis. Jie – visą gyvenimą dainavę, jie nori tapti žvaigždėmis, ir staiga – žvaigždžių „X faktorius“! Vis dėlto tik vieni metai, kaip aš esu televizijoje. Juokinga, kad čia – žvaigždės, ir aš ten taip pat esu (juokiasi) Bet tai faina – džiaugiuosi“, – apie galimybę sudalyvauti „X faktorius. Žvaigždės“ laidoje kalbėjo Dijora.

Dijorai – 24 metai, šiais metais ji baigė universitetą – verslą ir antreprenerystę. Tiesa, anksčiau ji svajojo kiek apie kitokius mokslus. „Visą laiką norėjau stoti į Dailės akademiją, bet kažkaip nusprendžiau, kad nebūsiu menininkė. Reikia įrodyti visam pasauliui, kad ir graži, vėjavaikiška mergina turi proto!“ – su šypsena kalbėjo „Gero vakaro šou“ vedėja.

REKLAMA

Taip pat mergina yra ir žinomas Lietuvos modelis, o dar būdama 15-mete patirties šioje srityje semtis ji buvo išvykusi ir į Kiniją. Tiesa, čia ji buvo vienui viena: „Būdavo labai sunku, bet ir pliusai – tu gauni nepriklausomybę nuo tėvų, jauno amžiaus turi išmokti, kaip pasikloti lovą, pasidaryti valgyti, apsiskaičiuoti savo biudžetą, kad tau užtektų pinigėlių. Visą laiką gyvenime pasikliaudavau savo 6 jausmu. Kad ir kokį sprendimą priimčiau, pas mane viskas gaudavosi natūraliai. Tarsi ant lėkštutės paduota, tarsi likimas taip jau suplanavo. Jeigu turėjau ten atsidurti, tai ir atsidurdavau.“

Scena Dijorai jau ne svetima, mat metus mergina dirba kitoje TV3 laidoje, o praeityje ji yra dainavusi ir mokyklos chore, buvo soliste, taip pat dalyvavo konkurse „Giesmių giesmelė“. 

Vis dėlto lipdama ant „X faktoriaus. Žvaigždės“ scenos, mergina neslėpė jaudulio. „Aš visą savaitę pergyvenau, bet šiandien kažkaip nusiteikiau, kad gyvename vieną kartą ir nieko baisaus čia nėra. Jei dabar pergyvensiu, ar kas nors pasikeis? Ne, niekas nepasikeis, tai jau geriau eiti su gera emocija ir gera energija, nei drebančiomis kojomis“, – pati save drąsino ji.

REKLAMA
REKLAMA

Po pasirodymo D. Petrikonytė sulaukė gausybės teisėjų komplimentų.

„Tu esi scenos žmogus ir jos visiškai nebijai. Aš nežinau, gal gyvenime tu nieko nebijai? Akivaizdu, kad scena tau ne naujiena, moki dirbti į kameras. Tiesą sakant, atrodo, kad tau nusispjauti, ką kiti pagalvos. Bet aš manau, kad tau vis dėlto nėra nusispjauti, ką kiti pagalvos… Esi tikrai labai graži moteris ir tau viskas žiauriai pasisekė. Išskyrus, kad reikėtų kažkam – Justei, jei ji nuspręs tave turėti – išmokyti tave elgtis su mikrofonu, nes ten yra šiaip jau belekas. Tu jo net nelaikai – jis pas tave visur skraidžioja – pirmyn, atgal. Dėl to kartais sunku susigaudyti, kas ten vyksta, nes kartais balso tembras prasimuša, kartais jis išvis dingsta. Bet šiaip – ačiū už atidarymą, žiauriai gerai!“ – vos vieną pastabą Dijorai išsakė Marijonas Mikutavičius.

„Žinai, kas aiškiai buvo matyti? Kad tau ta daina tikrai tiko ir tu tikrai susitvarkei su greitakalbe, gerai tarei tekstą, ir tas matėsi. Trukdymas buvo tik mikrofonas. O šiaip tu taškeisi ir tau pavyko, nes buvai apgalvojusi pasirodymą, ir tai yra žiauriai sveikintina. O išmokyti laikyti mikrofoną yra smulkmena“, – Marijonui antrino ir Saulius Urbonavičius-Samas.

Visą Dijoros pasirodymą galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų