Didžiulę tatuiruotę ant preso pasidaręs Bieberis užsitraukė tikinčiųjų rūstybę

Kanadiečių pop atlikėjas Justinas Bieberis šiuo metu keliauja po Europą su savo koncertiniu turu „Purpose“. Regis, nė viena jo darbo diena nepraeina be skandalų.

22

Neseniai J. Bieberis buvo apjuodintas išsikvietęs aštuonias merginas į savo viešbučio kambarį Prahoje, sparnus Berlyne nuleidęs atlikėjas ir vėl papuolė į nemalonę – smogė atkakliam gerbėjui. Šįkart dainininkas stebina dar viena tatuiruote.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiulę tatuiruotę ant preso pasidaręs Bieberis užsitraukė tikinčiųjų rūstybę

Naujausias J. Bieberio kūno piešinys – jau 54-oji tatuiruotė! Rašalu vaikinas išmargino savo viršutinę pilvo dalį. „Son of God“ (liet. Dievo sūnus) – toks užrašas puikuojasi ant atlikėjo preso.

Gerbėjams naująją tatuiruotę dainininkas parodė tiesiog scenoje, pakėlęs marškinėlius koncerto metu Italijoje. Dar vieną piešinį delikačioje vietoje išvydę fanai tiesiog knykė iš susijaudinimo. Netrukus vaizdo įrašai ir nuotraukos iš renginio pasklido internete.

Įdomu tai, kad socialiniuose tinkluose muzikos žvaigždė gavo ne tik liaupsių. Padėkos dienos proga savo pilvuką pasauliui parodęs Justinas užsitraukė tikinčiųjų nemalonę. Dalis komentatorių pasipiktino, kad atlikėjas save drįsta vadinti „Dievo sūnumi“ – Jėzumi.


Rašyti komentarą...
O
O AŠ
2016-11-27 12:09:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
išvis ne krikščionis, ir aš joks dievo sūnus, nereik čia už visus tauzyt nesąmones.
Atsakyti
0

A
2016-11-26 17:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes kiekvienas pagal Bibliją esame Dievo sūnūs, dukterys (vaikai). Jis išsitatuiravo gerai. Tik ten į galą nereikėjo pasakyti „Dievo sūnumi“ – Jėzumi. Dievo sūnus ir tiek, neiškreipkit prasmės.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų