• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris, kuri teigia turinti didžiausias pasaulyje lūpas, siekia naujo rekordo  šį kartą su smakru, nors jos gydytojas perspėjo, kad bet kokios kitos kosmetinės operacijos gali būti mirtinos.

Moteris, kuri teigia turinti didžiausias pasaulyje lūpas, siekia naujo rekordo  šį kartą su smakru, nors jos gydytojas perspėjo, kad bet kokios kitos kosmetinės operacijos gali būti mirtinos.

REKLAMA

25 metų Andrea Ivanova, norėdama atrodyti kaip lėlė Bratz, po peiliu gulėsi 32 kartus, o už lūpų procedūrą ji sumokėjo virš 9 tūkstančius eurų, rašo mirror.co.uk.

Praėjusį mėnesį „Instagram“ žvaigždė atšventė savo 25-ąjį gimtadienį, kurio proga pasididino žandikaulį ir smakrą užpildais. Dabar dėl neseniai atliktos kosmetinės procedūros ji gali siekti naujo pasaulio rekordo – „labiausiai pailginto ir smailaus smakro pasaulyje“ titulo.

„Man patinka mano lūpos ir aš noriu šio naujo rekordo, – sakė Andrea iš Bulgarijos. – Praėjusį mėnesį buvo mano gimtadienis, kurį atšvenčiau su žandikaulio užpildu. Kol tai darysiu, žinoma, neatsiliksiu nuo savo lūpų.“

REKLAMA
REKLAMA

Kad pasiektų savo naująjį tikslą, Andrea sako, kad kas dvi savaites jai atliekamos hialurono rūgšties injekcijos.

Tuo viskas nesibaigia, nes savo didžiules lūpas ji taip pat išlaikys kas mėnesį atliekamomis injekcijomis.

REKLAMA

Andrea savo kūno modifikavimą pradėjo 2018 m. ir nuo to laiko neatsigręžė atgal.

Kiekviena injekcija kainuoja apie 300 eurų, todėl vien lūpoms ji išleido apie 9 tūkstančių eurų. Anksčiau ji prisiekinėjo, kad niekas nesutrukdys jai dar labiau padidinti savo lūpas, nors jos jau dabar yra tokios didžiulės, kad beveik užstoja šnerves.

Anksčiau gydytojas ją įspėjo atkreipti dėmesį į bet kokį burnos skausmą, nes būsimos procedūros gali būti „mirtinos“.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisydama rizikos ir komplikacijų, kylančių turint didžiules lūpas, pavyzdžiui, valgant maistą, – ji tvirtina, kad negali atsisakyti injekcijų.

Andrea pridūrė: „Gydytojas sakė, kad, jo manymu, aš vėl persistengiu su užpildais smakre. Tačiau jis pasakė tai apie mano lūpas. Esu pasiryžusi padaryti daugiau, nes manau, kad man reikia pailginti ir paryškinti smakrą. Aš taip noriu šio rekordo, kad esu pasiruošusi dėl jo kovoti. Nuėjau taip toli ir net negaliu pagalvoti, kiek daug išleidau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Injekcijų buvo daug ir jų bus dar daugiau“.

Buvusi filosofijos studentė ne tik gulėsi po peiliu dėl veido, bet ir pasidarė operaciją, kad padidintų savo krūtinę.

Šie pokyčiai ne tik padidino jos pasitikėjimą savimi, bet ir pelnė Andrea būrį gerbėjų „Instagram“ tinkle, nes vartotojai dažnai komentuoja jos unikalią išvaizdą.

„Seksualu", – rašė vienas naudotojas. Kitas kitas asmuo pridūrė: „Lūpos atrodo taip ryškiai“.

Trečias sekėjas pakomentavo: „Labai gražu“.

Tačiau kai kurie žmonės ir toliau kritikuoja Andrea.

Vienas socialinės žiniasklaidos vartotojas pakomentavo: „Pasitaisyk antakius, padaryk juos didesnius ir išraiškingesnius, sumažink lūpas, nes atrodai kaip klounas“.

Kitas asmuo sakė: „Negaliu patikėti, kad kažkas komentuoja, kad atrodai gražiai, pasaulis išprotėjo.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų