Dešimtys Bareikių ant raudonojo „M.A.M.A. 2018“ kilimo: ar sugebėsite atpažinti, kuris – tikrasis?

Šį penktadienį Kauną drebina kasmetiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2018“. Būtent dėl šios ceremonijos yra patiesiamas bene ilgiausias raudonas kilimas, ant kurio blizga ryškiausios Lietuvos žvaigždės.

281

Šiais metais savo įvaizdžiu nustebino ne vienas pramogų pasaulio atstovas.

(281 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apdovanojimai M.A.M.A. 2018

Renginio nepraleido tokie žinomi veidai, kaip  Agnė Jagelavičiūtė, Goda Alijeva, Marija Grabštaitė, Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė, Karolina Meschino, Viktorija Šaulytė, Joringis Šatas, Neringa Zeleniūtė, Neringa Šiaudikytė, Justė Arlauskaitė-Jazzu bei daugelis kitų.

Ypatingo dėmesio šį kartą susilaukė ir dainininkas bei vienas iš renginio vedėjų Vidas Bareikis. Ant raudonojo kilimo vyras pasirodė su daugybę savo klonų – renginio svečiams net tapo sunku atpažinti, kur pats Bareikis, o kur – taip pat atrodantys ir jį palaikantys vyrukai.

Šio renginio aprangos kodas – „black tie“, todėl vyrai dažniausiai stebino įspūdingais kostiumais ar smokingais, o moterys rinkosi žinomiausių šalies dizainerių kurtas sukneles.

Tiesa, ant raudonojo kilimo su žvaigždėmis bendrauti, o vėliau ir stebėti renginį, jau kelis metus iš eilės gali ir didžiausi lietuviškos muzikos gerbėjai. Viskas, ką reikia turėti – VIP bilietas.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų