naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tatuiruočių modelis Amber Luke bėgant metams įsidrąsino atlikti įvairias kūno modifikacijas. Čia yra keletas įspūdingiausių jai atliktų procedūrų.

Tatuiruočių modelis Amber Luke bėgant metams įsidrąsino atlikti įvairias kūno modifikacijas. Čia yra keletas įspūdingiausių jai atliktų procedūrų.

REKLAMA

Australijos modelis išleido 22 tūkstančius eurų savo tatuiruočių „kolekcijai“, kurią sukūrė per dešimtmetį. Tačiau ne tik jų dėka mergina išskiria iš minios.

Čia „Daily Star Online“ supažindina su kai kuriomis Amber Luke atliktomis procedūromis.

Nuspalvinti akių baltymai

Gydytojai nerekomenduoja šios procedūros, nes ji kelia didelę riziką jūsų regėjimui.

Amber suprato, kaip tai rizikinga, kai trims savaites apako, nudažiusi akių baltymus mėlynai.

Ji pasakojo „Barcroft TV“: „Aš net negaliu apibūdinti, koks buvo jausmas. Tuo metu, kai meistras pradėjo tatuiruoti, atrodė, kad jis sugriebė 10 šukių ir visas jas sukišo man į akį. Tai nutiko keturis kartus vienai akiai, tai buvo gana žiauru.

Deja, mano meistras per giliai pažeidė akies obuolį. Jei jūsų procedūra atlikta teisingai, visiškai neturėtumėte turėti problemų su regėjimu. Aš buvau akla tris savaites. Tai buvo gana žiauru “.

REKLAMA

Skeltas liežuvis

Amber dažnai demonstruoja savo skeltą liežuvį „Instagram“, kuris, pasak jos, leidžia jai atrodyti kaip „drakonui“.

REKLAMA

Kai prieš dvejus metus ji pirmą kartą tai parodė, gerbėjai buvo suintriguoti. Praėjus kelioms savaitėms po kūno modifikavimo, gerbėjai apipylė ją klakusimais: „Kaip viskas dabar ? Ar visą laiką žaidi su tuo? Ar sunku valgyti, gerti ar kalbėti?“.

Amber patikino, kad skaudžios operacijos metu ji nebuvo pernelyg išbalusi.

Ji sakė: „Jokių sunkumų valgant ar geriant. Yra šiek tiek nepatogumų, bet nieko svarbaus “.

Rankos nuspalvinimas

Šį mėnesį Amber dalis rankos nusidažė juoda spalva. Sakoma, kad šis procesas yra labai skausmingas, nes jis apmina didelius odos plotus, o kai kuriuose iš jų yra tatuiruotės.

Nepaisant to, mergina liko labai patenkinta pasiektais rezultatais.

Ji atskleidė: „Daugelis žmonių manęs klausia, kodėl savo tatuiruotes uždengiau juodais dažais. Tai gana paprasta – man patinka tokia estetika. Tai labai drąsu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų