naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė (28 m.) turi kuo pasigirti: „Instagram“ platformoje moteris buria daugiau nei šimto tūkstančių gerbėjų auditoriją, o jos kuriami „reels“ formato trumpi filmukai ne tik sulaukia daugybės dėmesio, bet ir kelia nuostabą.

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė (28 m.) turi kuo pasigirti: „Instagram“ platformoje moteris buria daugiau nei šimto tūkstančių gerbėjų auditoriją, o jos kuriami „reels“ formato trumpi filmukai ne tik sulaukia daugybės dėmesio, bet ir kelia nuostabą.

REKLAMA

Viename naujausių savo filmukų, publikuotų „Instagram“ paskyroje, I. Žuolytė ne tik bėgo Vilniaus gatvėmis, bet ir pasiryžo bristi į ledinę Vilnelės upę. Pastangos atsipirko – įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 250 tūkstančių kartų, o gerbėjai stebėjosi socialinių tinklų žvaigždės drąsa ir atsidavimu darbui.

Kaip vėliau savo „Instagram“ paskyroje rašė I. Žuolytė, filmavimų metu kojos stipriai sušalo, o kelnių medžiaga nuo šalčio tapo standi it ledas.

REKLAMA

„Tądien tiesiog taip susiklostė, jog suplanuoti filmavimai įvyko šalčiausią metų dieną“, – naujienų portalui tv3.lt pasakojo nuomonės formuotoja.

REKLAMA

Stebino italus

Visgi I. Žuolytė atskleidė, kad smagioji šios veiklos dalis ir yra tai, jog dažnai tenka išeiti iš savo komforto zonos.

„Viena iš linksmiausių patirčių buvo tada, kai būdama Milane apsirengiau ilgą, pūstą, ryškiai oranžinės spalvos suknelę ir filmuodamasi ėjau centrinėmis miesto gatvėmis. Tai buvo tas kartas, kai sulaukiau daugiausiai praeivių dėmesio per visą savo gyvenimą“, – prisiminimais dalijosi moteris.

Pasidomėjus, ko reikia, kad „reels“ formato filmukai atneštų sėkmę socialiniuose tinkluose, I. Žuolytė teigė dar ir pati dažnai to nesuprantanti.

„Kartais būna, kad į vieną įrašą įdedi daug darbo ir jis nesulaukia tiek daug įsitraukimo, kiek tas, kurį nufilmuoji per penkias minutes“, – tikino ji.

Tačiau nuomonės formuotoja atskleidė, kad svarbiausia kuriant filmukus yra padaryti taip, kad vartotojai su jais susitapatintų ir atrastų kažką artimo sau.  

REKLAMA
REKLAMA

Prisideda vyras

Prie moters veiklos socialiniuose tinkluose prisideda ir jos vyras Adomas, padedantis nuomonės formuotojai montuoti kuriamus video įrašus. I. Žuolytė prisiminė atvejį, kai kartą buvo taip sunku sumontuoti filmuką, jog tam prireikė net aštuonių valandų.

„To įrašo montavimas užėmė tiek daug laiko, jog mano vyras visur eidamas ir važiuodamas imdavo su savimi kompiuterį, kad tik atsiradus laisvai minutei galėtų prisėsti prie montažo darbų“, – sakė „Instagram“ žvaigždė.

REKLAMA

Tačiau Ingos tikinimu, didžiausi sunkumai filmukų kūrimo procese slypi ne tik montažo darbuose: „Kartais tiesiog išsenka idėjos, pritrūksta įkvėpimo. Visgi, sakyčiau, kad sunkiausia yra ne sugalvoti idėją, o vėliau ją techniškai įgyvendinti.“

Pažėrė patarimų

Paklausus, kokios yra „reels“ formato turinio perspektyvos, žinoma moteris teigė, kad šiandien tai yra lengviausias būdas „Instagram“ platformoje sulaukti didelių peržiūrų ir organiško vartotojų įsitraukimo.

REKLAMA

„Negaliu sakyti, kad nuotraukos socialiniuose tinkluose nebebus aktualios ir matysime tik video turinį. Visai neseniai „Instagram“ pristatė naujovę – galimybę prie nuotraukos pridėti norimą garso takelį, kas reiškia, jog šį formatą taip pat stengiamasi palaikyti. Be to, vis dar yra didelė dalis auditorijos, kuri nuotraukas mėgsta labiau, nei filmukus“, – apie socialinio tinklo ateitį komentavo I. Žuolytė.

Pasak Ingos, norintieji tapti socialinių tinklų žvaigždėmis turėtų įsiminti vieną svarbų dalyką – kuriant turinį labai svarbu daug dirbti, nebijoti iššūkių ir mažiau imti į galvą, ką apie tai pagalvos kiti.

„Daugelis įsivaizduoja, kad filmukai socialiniuose tinkluose – tai vien tik šokiai, striksėjimai ir nuolatiniai persirenginėjimai. Bet realybė tokia, jog „reels“ turinys gali būti labai įvairus: ir informacinis, ir pramoginis. Yra daugybė skirtingų kelių, kaip galima kurti filmukus. Tai – visiškas jūsų fantazijos reikalas“, – patarimais dalijosi I. Žuolytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų