Šią savaitę ne tik Lietuvą, bet ir visą Europą, užkrėtė „Eurovizijos“ karštinė. Į šio populiaraus konkurso lažybas įsisuko ir du Lietuvos atlikėjai – Haroldas ir Paulius Stalionis.

Susitikę viename TV laidos filmavime jie net iš 1000 litų susilažino dėl būsimų Lietuvos atstovo Sasha Son pasiekimų šiemetiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Paulius Stalionis mano, kad Sasha Son nepraeis atrankinio turo. „Nesu nusiteikęs prieš Sashą, nesakau, kad jo daina bloga, anaiptol, lyginant su kitais pirmojo pusfinalio kūriniais ji pranoksta juos visa galva. Tačiau, jei jis, kaip ir nacionalinėje atrankoje, į sceną užlips vienas, rezultatas bus kaip ir praėjusių metų „Eurovizijos“ pasirodymo, kuriame Lietuvą atstovavo Jeronimas Milius. Šis konkursas per daugelį metų „išsigimė“ ir virto ne dainos, o šou konkursu. Žinoma, būna ir išimčių, todėl Sashai nuoširdžiai linkiu ne tik patekti į finalą, bet ir laimėti,“ – kalbėjo Paulius Stalionis.

Tuo tarpu Haroldas tiki, kad Sasha Son pateks į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą. „Sasha turi patekti į finalą visų pirma todėl, kad dainuos tikrai gerą ir stiprią dainą. Sėkmės užuominų yra ir tame, jog internetiniuose balsavimuose Sashos Son daina buvo gana aukštoje pozicijoje. Linkiu Sashai sėkmės ir tikiu, kad dainuosime ir finale,“ – sakė Haroldas.

Paulius Stalionis

Haroldas


Rašyti komentarą...
D
Donatas
2009-05-15 09:55:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka gi pauliau pralosiai truputi LT :),ot Lietuvs netykejo savo,tautieciu...ir lygina jis su kazkokiu Miliumi...pffff,mldc sahsa va ir estai pateko,gal rytoj duos kokiu 10tsk :)
Atsakyti
0

M
Manfris
2009-05-15 13:52:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai sveikyjam Harolda su laimeta stukela :))
Atsakyti
0

D
Dima
2009-05-17 19:32:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki as Dima -Sasha son matau kad kai kam ir nepatiko bet nuotykiai eurovizijoje neisdildomi man patiko !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų