Dėl jos kūno internautai eina iš proto: nuotraukos ne prastesnės nei Kim Kardashian

Plius dydžio modelis nusprendė įrodyti, kad jos kūnas – ne ką prastesnis nei modelių tako dievaitės Gigi Hadid. Dėl šio tikslo 21-erių Diana Sirokai net ryžosi apsinuoginti prieš fotokamerą.

36

Londonietė įsitikinusi, kad gražaus kūno standartai pasenę ir niekam neįdomūs. Mergina, kuri tvirtina, kad yra ne ką prastesnė nei Kim Kardashian ar Gigi Hadid, nusprendė imtis savo iškilių kūno formų reklamos.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl jos kūno internautai eina iš proto: nuotraukos ne prastesnės nei Kim Kardashian

Jos kampanija ypatinga tuo, kad visose fotosesijos nuotraukose ji atlieka grožio ikonų pamėgtas pozas. Ryškiausias atkartotas kadras priklauso Stuarto Weitzmano 2017-ųjų pavasario kolekcijai, kur liesoji podiumo žvaigždė G. Hadid pozavo avėdama tik batus. 

„Visi mes unikalūs ir tik tai mus gali priversti jaustis ypatingais. Tikiuosi, kad ši mano fotosesija į mados industriją įmaišys bent šiek tiek prieskonio ir skatins nusistovėjusių standartų kaitą“, – viliasi su naujienų portalu metro.co.uk kalbėjusi D. Sirokai.

Beje, D. Sirokai viename savo kadrų virto pačia Kim Kardashian. Čia kopijuodama įvaizdžio ikoną įsiamžino dėvėdama baltą vientisą maudymosi kostiumėlį. Ši nuotrauka surinko per 35 tūkst. „patinka“ paspaudimų.


Rašyti komentarą...
a
atas
2018-01-04 18:10:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
rasa,pavydas tavo lupomis sneka:D
Atsakyti
0

A
2018-01-04 17:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rasa, o tau širdį skauda, kad nei būdama stora nei liekna nesugebi pasiekt tiek kiek ji su savo "riebalais"?
Atsakyti
0

M
Monika
2018-01-05 22:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavydek ubage
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų