Dėl itin retos ligos šios mergaitės gyvenimas sugriautas: nepatikėsite, kiek jai iš tiesų metų

Sari Rezita gimė 1993 metais spalio 16 dieną. Pradžioje atrodė, jog ji visiškai sveikas vaikas, tokia, kaip ir jos broliai bei seserys. Ir nors šeima buvo gana skurdi, tačiau gyvenimas atrodė neblogas.

13

Deja, viskas pasikeitė, kai mergaitei suėjo keli mėnesiai. Tėvai pastebėjo, jog mažojo Sari pradėjo blogiau jaustis. Jos būklė laikui bėgant vis blogėjo. Tačiau tėvai negalėjo pasitarti su daktarais, mat jie buvo mieste, o šeima gyveno kaime ir visai neturėjo pinigų daktarams.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Medikai neturi paaiškinimo: mergina atrodo lyg mergaitė

Galiausiai, mergaitei pasidarė sunku vaikščioti, kalbėti... Laikas bėgo, o sveikata blogėjo. Galiausiai tėvai šiaip ne taip išgalėjo ją nuvežti pas daktarus, kurie pasakė, jog mergaitė serga itin reta genetine liga.

Gydytojai teigia, kad mergina turi Ternerio sindromą. Liga, žinoma kaip Turnerio sindromas nėra labai paplitusi patologija. Tai įgimtas sindromas, priskiriamas chromosominėms ligoms, kuriam būdinga X chromosomos monosomija (struktūrinė ar funkcinė), specifiniai fenotipo ir vidaus organų pakitimai, ir pasitaikantis tik moterims (1 iš 2500 naujagimių mergaičių).

Šiuo metu mergaitei yra 24 metai, tačiau ji atrodo kaip vaikas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų