Dešimt metų koncertavusi ir viena populiariausių Lietuvoje tapusi  merginų grupė „Yva“ po Naujųjų Metų nutraukia savo veiklą.

Sprendimo pabaigti projektą priežastis – finansiniai nesutarimai. Esą grupėje likusios dainuoti Kristina Ivanova, Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė buvo nepatenkintos, kad vis dar tenka dalintis gaunamais honorarais su motinystės atostogų išėjusia grupės įkūrėja ir buvusia lydere Natalija Bunke, rašo Delfi.lt.

Kalbos apie merginų grupės nesutarimus šou pasaulio užkulisiuose sklandė jau kurį laiką. Nors pačios pasirodymus rengiančios merginos nebuvo patenkintos susiklosčiusia padėtimi, bet daugelis aplinkinių palaikė N. Bunkės pusę – esą grupę „Yva“ galima palyginti su nedidele įmone, tad normalu, kad dalis jos pelno tenka įkūrėjai ir savininkei.

Vis dėl to K. Ivanovos, I. Stasiulevičiūtės ir G. Valaitytės trijulė greičiausiai neiširs. Merginos planuoja po Naujųjų, uždarius „Yvos“ projektą, kurti savo grupę.

Naujienų portalui Balsas.lt apie grupės iširimą paklausus G. Valaitytės, ji atsakė, kad šiuo metu apie tai nekomentuos nei ji, nei jokia kita grupės narė, bet mergina žadėjo, kad bus tęsinys, tačiau nieko konkrečiau atskleisti nenorėjo.

Tiesa, tokiu atveju N. Bunkė nežada joms perleisti teisių dainuoti senąsias „Yvos“ dainas.


Rašyti komentarą...
t
tauta
2011-12-19 00:30:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
PAGALIAU
Atsakyti
0

l
leo
2011-12-19 01:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
atejo ta laukta diena :DDDD
Atsakyti
0

S
Safyras
2011-12-19 08:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur dalinami pinigai, tai visada susipyksta. Gerai, kad dar į plaukus viena kitai nekimba!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų