Dar vienas akibrokštas Kardashian šeimai: vienas klano narys nebenori būti matomas

Realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ yra viena iš priežasčių, kodėl garsi šeima yra tokia žinoma visam pasauliui. Šou filmuojamas jau 12 metų ir čia atskleidžiamos didžiausios visų jos narių paslaptys.

14

Deja, pasirodo, kad netrukus šou negrįžtamai pasikeis.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dar vienas akibrokštas Kardashian šeimai: vienas klano narys nebenori būti matomas

Visai neseniai vyriausia klano sesutė, Kourtney Kardashian, viešai prabilo apie tai, kad nori padaryti pertrauką nuo šou. Ji pripažino, kad tai dar tikrai nėra atsisveikinimas, tačiau dabar jai svarbiausia visą savo dėmesį skirti savo šeimai.

„Nusprendžiau daugiau laiko leisti kaip mama ir savo energiją skirti tam. Tačiau neasisveikinu – manau, kad matysis naujame sezone. Jis dar nepasirodė, bet yra filmuojamas kaip tik dabar“, – pridėjo ji.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai K. Kardashian nuspendžia, jog norėtų pailsėti nuo šou. Dėl to ji ir populiariausioji sesuo Kim anksčiau net yra stipriai susikivirčijusios – tai taip pat buvo nufilmuota. 

Kourtney augina 3 dukreles, kurių susilaukė kartu su savo buvusiu vaikinu Scottu Disicku. Pora taip niekuomet ir nesusituokė ir jau kelis metus gyvena atskirai, o Socttas netgi turi perpus už jį jaunesnę merginą, Sofią Richie. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „Emmy“ apdovanojimų metu Kim su seserimi Kendall buvo viešai išjuoktos, kai prabilo apie savo šou.

Kim ir Kendall ant scenos užlipo pristatyti „išskirtinio realybės šou“, kadangi ir pačios ne vienerius metus žmonėms leidžia savo gyvemimus stebėti iš anksčiau, realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ metu.

Pristatydamos apdovanojimą, abi moterys nusprendė pasidalinti ir savo išgyventa patirtimi, deja, ne visiems tai pasirodė juokinga.

„Mūsų šeima kuo puikiausiai žino, kaip televizija įtikinamai parodo žmones tokius, kokie jie ir yra iš tiesų“, – sakė K. Kardashian.

Jos sesuo Kendall iškart pridėjo: „Jie pasakoja savo istorijas be jokių filtrų ir scenarijų“.

Deja, būtent šioje vietoje minia susirinkusiųjų pradėjo kvatoti, o abi realybės šou žvaigždės atrodė ne juokais įtūžusios. 

REKLAMA

Netrukus ištraukos iš būtent šios „Emmy“ ceremonijos akimirkų pasklido ir socialiniuose tinkluose.

„Ar publika iš tiesų juokėsi iš Kim Kardashian? Nemanau, kad ji juokavo“, „Publika ėmė kvatoti iškart, kai Kim Kardashian pasakė, kad jos šeima yra tikri žmonės“ – šėlo internautai „Twitter“ paskyroje.

Ir viskas dėl to, jog iš tiesų realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ tikrai nėra toks nesurežisuotas, kaip sakė Kim ir Kendall. Visa šeima ne kartą yra sulaukusi kaltinimų, kad jie daug dalykų surežisuoja vien tik dėl to, kad pakeltų savo reitingus. Tiesa, kai kas sumeluota vis dėlto nebuvo – Kardashian šeima savo šou scenarijais nesinaudoja.


Rašyti komentarą...
X
XD
2019-12-07 18:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų