Dainininkė Agnė Sabulytė gimimo dienos proga pristato pirmąjį savo singlą „Ežerai“

Dainininkė Agnė Sabulytė savo gimtadienį pasitinka atverdama naujo kūrybinio etapo puslapius. Kartu su didžėjumi ir muzikos prodiuseriu iš Niujorko Dirty Vibezs pristato pirmąjį savo singlą. Tai jau antras menininkų bendras kūrybinis darbas. Vasarą Dirty Vibezs su Agne Sabulyte pristatė lietuvių liaudies dainos remiksą „Žalias žalias žolynėlis“. 

„Jei paliksiu Lietuvą, paliksiu dalelę savo širdies“ 

Dirty Vibezs, žinomas Niujorko muzikos prodiuseris ir didžėjus Vilniuje apsistojo pavasarį karantino laikotarpiu, uždarius sienas ir nespėjus grįžti iš gastrolių namo. Maloniai besišypsantį menininką galima sutikti sostinės gatvėse. Pakalbintas jis mielai diskutuoja apie muziką, istoriją, filosofiją ir jau džiaugiasi spėjęs pažinti lietuvišką vasarą, kultūrą, muzikinį pasaulį. “Aš įsimylėjau šią šalį. Man bus sunku ją palikti. Čia tiek daug įdomių žmonių.” 

Nuo klasikos iki patriotinės ir originalios dainos 

Agnė Sabulytė baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją klazikinio dainavimo specialybę, sukūrusi ne vieną įsimintiną vaidmenį šiuolaikinėse operose, apdovanota auksiniu scenos kryžiumi, šiuo metu savo kūrybinį kelią vingiuoja patriotinėje tematikoje, ieškodama naujų skambesių partizanų, lietuvių liaudies dainose, lietuvių akademinės muzikos aukso fondo lobynuose, keldama tikslą, kad lietuvių muzikos šaknys būtų gyvos ir plačiai pasakotų apie mūsų tautos istoriją per muziką. “Tiek projektas “Laisvės kovų dainos”, tiek kita lietuvių muzika man yra artima sielai, kiekvieną kartą prisilietusi prie kūrinio, kuris patenka į mano akiratį, apsiverkiu. O originalioji kūryba, mano sielos pasakojimas – per tekstą ir muziką. Tai tobuliausia išraiškos metafora, kurią galėjo padovanoti visata”, - apie kūrybą kalbėjo Agnė Sabulytė. 

REKLAMA

Gimimo diena miškuose 

„Šios dainos gimimas tarsi tai, kai po sunkių debesų pasirodo saulė. Nurimsta griaustiniai. Kai išgirsti suskambant vidines dainas, nebijai jų klausytis, užrašyti ir drįsti pasidalinti su kitais. Kai gamta mus pamaitina sunkiausiose akimirkose, leidžia pažinti nepažinta, atrasti, pagyti, augti. Kai pažįsti meilę“, - jautriai apie dainą dalinasi dainininkė, šiandien savo gimimo dienos proga draugus kviečianti į trumpą improvizuotą žygį miškuose po žvaigždėtu rugsėjo dangumi. 

Naujo laukto etapo pradžia 

Paklaustas kokius svarbiausius momentus įvardintų sėkmingai dainai kurti, Dirty Vibezs atvirauja, jog jo darbą galima būtų palyginti su sielos ir intymaus jausmo ritmu. “Ritmų sintezė su lyriška struktūra, greiti perėjimai iš aukštų į žemus skambesius, - tai, ką aš generuoju, tai, kaip galima atpažinti mano muziką”, - apie kūrybą kalbėjo Dirty Vibezs. Dainos “Ežerai” tekstas ir muzika Agnės Sabulytės, aranžuotė – Dirty Vibezs. “Šią dainą vadinčiau “Karolina effect” (liet.k. “Karolinos efektas”), tas jausmas, kai kažkas prarandama, bet išlaikant viltį ir tikėjimą dar būti”, - kalbėjo Dirty Vibezs. 

„Ši daina - tai dovana visų pirma tiems, kas laukė mano originalios kūrybos, kas ragino, palaikė. Taip pat draugams, įkvėpėjams. Ir žinoma - dovana sau pačiai. Ši daina - labai laukto, išgyvento, išlaukto kūrybinio etapo pirmasis vaisius. Džiaugiuosi savo pirmąjį originalios kūrybos žingsnį žengianti kartu su Dirty Vibezs. Dėkinga jam už pasitikėjimą, už jautrumą, nuoširdumą“, - kalbėjo Agnė Sabulytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų