„Daddy Was A Milkman“ – sparčiausiai kylanti Lietuvos scenos žvaigždė?

Pernai debiutavęs ir publikos simpatijas pelnęs „Daddy Was A Milkman“ nepaliauja stebinti. Neprireikė nė 24 val., kad į atlikėjo koncertus Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje būtų išpirkta daugiau nei 50 proc. bilietų.

3

„Be galo džiaugiuosi, kad koncertų nekantriai laukiame ne tik mes patys, bet ir mūsų klausytojai. Dabar tenka sukti galvą, apie tai, ką darysime, jeigu artimiausiu metu neliks visų bilietų. Labai norisi, kad tilptų visi norintys“, – sako pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Daddy Was A Milkman“ – sparčiausiai kylanti Lietuvos scenos žvaigždė?

Panašios sėkmės sulaukė ir liepos mėn. pabaigoje surengtas pirmasis „Daddy Was A Milkman“ solinis koncertas, į kurį visi bilietai buvo parduoti likus kelioms savaitėms iki renginio.

Kurį laiką praleidęs JAV, o šiuo metu Lietuvoje gyvenantis ir kuriantis „Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio muzikos scenos debiutantų, pripažinimo sulaukusių ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje: visus atlikėjo singlus transliuoja pagrindinės Latvijos ir Estijos radijo stotys. Neseniai išleistas debiutinis „Daddy Was A Milkman“ albumas „Daydreaming“ muzikos kritikų yra vadinamas vienu iš geriausių pastarųjų metų debiutų lietuviškos muzikos scenoje.

REKLAMA

„Daddy Was A Milkman“ šiemet savo programose norėjo matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Atlikėjas koncertavo festivaliuose „Summer In The City“, „Positivus“ ir „Granatos Live“. Suplanuotuose koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje bus pristatytas dvejus metus brandintas „Daddy Was A Milkman“ debiutinis albumas „Daydreaming“.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertus rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir grupės koncertą, sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų