D. Britanijoje besiglamonėjanti porelė iškrito iš balkono ir užsimušė

Meilė kartais gali privesti prie kraštutinumų. Paprastai – kai tai nėra abipusis jausmas. Šįkart kiek kitaip. Du jauni ir be proto įsimylėję studentai gyvybės neteko vienu metu, ir apkaltinti kurį nors vieną iš jų būtų sunku (mirror.co.uk).

Šviežiai iškepta porelė, 19-metė Anastasija Tutik ir 18-metis Miguelis Ramosas, apimti aistros sumanė pasiglamonėti tiesiog balkone. Deja, apsvaigę nuo jausmų abu susvyravo ir iškrito pro langą. Nelaimėlių porelė žemėn tėškėsi iš daugiau nei 18 metrų.

Londone, Depforte, studijuojantys įsimylėjėliai žuvo vietoje. Deja, jųdviejų meilės istorija prasidėjo ir baigėsi tą patį vakarą. Anastasija ir Miguelis susipažino draugų vakarėlyje. Be kita ko, jauni studentai linksmindamiesi vartojo ir alkoholį, o šiek tiek išgėrę išėjo įkvėpti gryno oro.

Kai paskutinį kartą jaunuolius matė draugai, porelė glamonėjosi ir bučiavosi atsisėdę ant balkono krašto. Anastasija buvo atsisukusi į jį.

„Jis pasodino ją ant balkono krašto, o pats stovėjo. Abu buvo gerokai išgėrę, todėl susvyravo ir abu iškrito“, – komentavo mačiusieji įvykį.

Abiejų jaunuolių tėvai gyvena kitose šalyse. Miguelis buvo meksikietis, garsaus politiko sūnus, o mergina atvyko iš Rusijos pagal studentų mainų programą ERASMUS. 


Rašyti komentarą...
s
siauliai
2014-12-17 11:29:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balsas gan orginalus puslapis, taciau kai spausdina 12 menesiu senumo info tai pasidaro visiskai neidomus.... Pamastykit pries darydami.
Atsakyti
-1

n
nesvarbu
2014-12-17 12:20:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haha tas tai teisybe "sviezios" zinios
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų