Futbolistas Cristiano Ronaldo 565 milijonams Instagram sekėjų parodė savo ištreniruotą kūną, kurį jam pavyko išlaikyti nepaisant to, kad jam jau 38 metai. Neseniai vykusioje fotosesijoje jis įsiamžino vilkėdamas tik violetinės spalvos apatinius.

Gerbėjai po C. Ronaldo nuotraukomis jį palygino su Dievu. Vienas iš jų komentavo: „Tu Dievas.“ Kiti rašė: „Dieve, palaimink“.

Kitas juokavo: „Ištrinkite, prašau šią nuotrauką, mano žmona turi „Instagram“.

Tuo tarpu vienas sveikino: „Sportiškiausias sportininkas istorijoje“.

„Geriausias istorijoje“, – antrino kitas. Moterys komentarų skiltyje neabejotinai alpo. Viena jų parašė: „Mano vyras“.

Jo buvęs „United" komandos draugas Patrice'as Evra teigė: „Neapykantos skleidėjams tai nepatiks“.

O komikas Abisi Emmanuelis pridūrė: „Ožys su šešiomis „kaladėlėmis“.

C. Ronaldo ši savaitė buvo sėkminga, nes po to, kai praėjusį savaitgalį įmušė 40 metrų baudinį ir padėjo „Al-Nassr" klubui laimėti 2:1 prieš „Abha“, ketvirtadienį (kovo 23 d.) jis įmušė įvartį Portugalijos rinktinėje prieš Lichtenšteiną.

78-ąją minutę Cristiano Ronaldo fantastišku baudos smūgiu sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 1:1, o po šio įvarčio džiaugėsi itin emocingai.

Galingas C. Ronaldo smūgis:

Iškovoti pergalę „Abha“ sutrukdė ir gauta raudona kortelė.

Iš aikštės 80-ą minutę buvo išvarytas atraminis saugas Zakaria Al Sudani ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Andersonas Talisca 86-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Al-Nassr“ dramatišką pergalę rezultatu 2:1.