Cicinas mini ypatingą dieną: parodė ūgtelėjusį sūnų

Rugsėjo 2-oji nauja mokslo metų pradžia, kai kuriems tėvams, tai išties ypatinga šventė. Tūkstančiai mokinių žygiuoja į mokyklą, o savo atžalas atlydi ir pramogų pasaulio atstovai.

23

Scenos legenda Rytis Cicinas dažnai su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose dalijasi įsimintiniausiomis akimirkomis iš savo koncertų ar atostogų, šį kartą vyras savo sūnų Adą išlydėjo į mokyklą ir pasidalijo nuotrauka, kurioje jau ūgtelėjęs sūnus.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cicinas mini ypatingą dieną: parodė ūgtelėjusį sūnų

Nors atrodo, kad legendinis dainininko Ryčio Cicino neįmanoma su niekuo supainioti, iš tiesų jo sūnus – auganti tėvo kopija!

Seniau garsus vyras socialiniuose tinkluose taip pat dalijosi savo ir sūnaus fotografija.

„Facebook“ paskyroje R. Cicinas paviešino nuotraukas darytas apytiksliai tuo pačiu metu. „Radau seną savo moksliuko nuotrauką, kurioje aš vienmetis su Adučiu“, – rašė jis.

Gerbėjai netrukus įvertino panašumą. „Super, kaip broliukai“, „Kopija! Gerai žiūrėjau, kaip nulietas tėtis!“, „Kokios nuotraukytės – tėtis ir sūnus, tik tavo, Ryti, labai jau rimtas žvilgsnis. Jūs – šaunuoliai“, – rašė gerbėjai.

Nuotrauką pakomentavo ir kitas žinomas atlikėjas, Vilius Tarasovas. Šis šmaikštavo, kad R. Cicinas – tikra aktoriaus Sylversterio Stalone kopija.

 

 


Rašyti komentarą...
T
Tikrai
2019-09-04 11:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas tavo mamą irgi papai nukarę, nes tave maitino. Būtų negimdžius tavęs, tai ir papai būtų gražūs ir pasauly vienu durnium mažiau.
Atsakyti
-3

L
Lineja
2019-09-04 16:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Berniukas kopija mama...sekmes graziai seimai
Atsakyti
0

L
Liuda
2019-09-03 22:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve ,visvien išknis iš nieko padaris burbula. Nesisveikina. Kokiai babutei nepasake labas. Kad tik ka parašyti. Is neturejimo ks rašyti. Bobynas !
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų