Lebedeva su vyru atšventė antrąsias vestuvių metines: atskleidė, kuo ją sužavėjo imtynininkas

2017-ųjų rugpjūčio 25-ąją aukso žiedus sumainė garsi pora – imtynininkas Aleksandras Kazakevič ir kūno rengybos trenerė Greta Lebedeva. Prisimindami bene gražiausią gyvenimo šventę ir minėdami medvilnines vestuves, pora savo „Facebook“ paskyrose pasidalijo ir šventės kadrais.

36

tv3.lt kalbinta Greta sakė, kad vestuvės jų gyvenimų kardinaliai nepakeitė, tačiau tam įtakos turėjo sūnaus Eldaro gimimas.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lebedeva su vyru švenčia vestuvių metines

„Vaikučio gimimas, manau, pakeičia tėvelių gyvenimo ritmą, mes tapome atsakingesni, ramesni, tačiau meilė vienas kitam tik stiprėja, ji tampa pilnavertė“, – kalbėjo Greta.

Moteris taip pat prasitarė, kad augantis sūnus darosi vis labiau panašus į tėtį: „Labai mielas, linksmas, tačiau užsispyręs. Visi sako, kad bus geras imtynininkas, nes kovotojo charakterį jau turi“, – juokėsi moteris.

Greta buvo atvira, kad ją sužavėjo ne viena vyro savybė: „Aleksandras visada mane žavėjo diplomatiškumu ir ramumu. Todėl, matyt, mūsų santykiuose ir vyrauja harmonija“, – šyptelėjo ji.

Portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai pora pakrikštijo sūnų ir atšventė jo pirmąjį gimtadienį. Krikštynos įvyko Šv. Juozapo bažnyčioje, o vėliau visa šventė persikėlė į prabangią Margio vilą.

G. Lebedeva atskleidė, kad ilgai galvoti, kas turėtų tapti sūnelio krikšto tėvais, šeimai neteko. „Eldariuko krikšto tėveliu tapo mano brolis Andrius, o krikšto mamyte – Aleksandro sese Jelena. Net kitų minčių nebuvo – jie mums patys artimiausi ir brangiausi žmonės. Eldaras turės nuostabius dar vienus tėvelius“, – neslėpdama džiaugsmo kalbėjo trenerė.

Tiesa, pora taip pat vaikeliui parinko ir svarbią reikšmę turintį šventą vardą – Aleksandras. „Tėvelio garbei“, – pasirinkimą paaiškino Greta.

Įspūdinga šventė ir Akvilės Razauskienės darytos nuotraukos netrukus patraukė ir internautų dėmesį, tačiau visų nuostabai, Greta šventę organizavo pati – neprašė jokios pagalbos iš pašonės.

„Labiau orientavomės į vaikus – darėme šventę jiems, nors ir suaugusiems veiklos tikrai netrūko“, – sakė G. Lebedeva.

Paklausta, ar praėjusi šventė išpildė visus jos lūkesčius, kūno rengybos trenerė neslėpė – šventė buvo pasakiška. „Kai aplink patys artimiausi ir brangiausi Eldarui žmonės, kitaip būti ir negalėjo. Mūsų vaikelis labai laimingas, apsuptas tokių draugų“, – sakė žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų