Chošnau atvirai apie „Naktinių personų“ griūtį: „Tai tęsėsi pakankamai ilgai“

Paskelbus apie grupės „Naktinės personos“ iširimą, tūkstančiai gerbėjų suskubo klausti „kodėl?“. Vienas grupės narių, Alanas Chošnau, staiga vėl pradėjo solinę karjerą, todėl pasklido kalbos, jog būtent dėl to grupės nariai ir išsiskirstė.

77

Visgi, reikėtų nespręsti apie knygą iš jos viršelio. Naujienų portalui tv3.lt Alanas buvo labai atviras ir tiesmukas. Su Aru Vėberiu jie nutraukė bendrą veiklą visai ne dėl to, kad A. Chošnau panoro ant scenos lipti be jo.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Chošnau atvirai apie „Naktinių personų“ griūtį: „Tai tęsėsi pakankamai ilgai“

„Kad mes su Aru susipykom yra labai stiprus pasakymas. Esmė yra, kad mes nesusitarėm. Grupėje įvyko nesusitarimai ir tai tesėsi pakankamai ilgai – apie tris mėnesius. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl ko grupė išsiskyrė. Mano solinė karjera yra tik viso to pasekmė, – sakė atlikėjas. – Kodėl mes susipykom ir, kaip tai įvyko kalbėti neverta, nes tai grupės nesugrąžins. Nėra skirtumo.“

Alanas papasakojo, kad kaip grupė jie atgyti planavo tik dideliam koncertiniam turui, mat iš gerbėjų sulaukė tikrai didelio palaikymo, tačiau veikla užsitęsi net 4 metus.

„Po to didelio turo pajutom žmonių „vaibą“, gavom daug laiškų su prašymais neišskirti grupės ir gyvuoti toliau. Po to atsirado vidinis variklis, nes viskas pasiteisino, – atsikūrusios grupės sėkme džiaugėsi Alanas Chošnau. – Atsirado nauji kūriniai bei dar daugiau koncertų. Mes įsivažiavom. Po trijų metų su puse mes pradėjom nebesutarti.“

Vis dėlto, jiedu su Aru nesutarė ne tik kaip atlikėjai ir kūrėjai. Tarp vyrų įsivyravo ir asmeniniai konfliktai.

„Pasakyčiau, kad išsiskyrė mūsų nuomonės darbiniais klausimais ir asmenybės – viskas viename. Tai nebuvo atsitiktinumas. Aš galvočiau apie geresnius dalykus, o visa tai, kas išardė grupę, nebesugrąžins jos, jeigu mes apie tai kalbėsime.

Į antrą grupės etapą mes sugrįžom labai sėkmingai. Tai tik patvirtino, kad mūsų sėkmė anksčiau nebuvo atsitiktina ir ji tęsėsi toliau.

Pirmuoju etapu, kuris truko net 12 metų, mes sukūrėme daug gražių kūrinių, albumų, o vėliau sugrįžę mes įrodėme, kad galime kurti toliau. Visos tos dainos liks su žmonėmis. Čia yra esmė. Etapas buvo labai gražus, dainos gražios, koncertai puikūs, atsiliepimai irgi, – tikino A. Chošnau. – Progresas grupėje buvo didelis. Mes nebuvome seni mohikanai, bet žengėme į prieky. Mes vėl įgijome naują garsą.“

REKLAMA

Alanas Chošnau prabilo ir apie tai, kaip grupė išsibarstė pirmą kartą, Po to įvykio jis taip pat pradėjo sėkmingą solinę karjerą, tačiau prisipažino dėl to stipriai rizikavęs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų