Krepšinio legenda ir NBA apžvalgininkas Charlesas Barkley teigia, kad jis be jokių abejonių yra žaidęs krepšinį su komandų nariais, kurie yra gėjai.

„Pirmiausia, visi krepšininkai yra žaidę su gėjais, – sakė Ch. Barkley. Geriau rinkčiausi žaidėją gėjų, kuris moka žaisti, nei normalios orientacijos krepšininką, kuris nemoka žaisti“.

Savaitės pradžioje apie savo seksualinę orientaciją viešai pasisakė Fynikso „Suns“ komandos prezidentqs Rickas Weltsas (57). Jis  yra ne pirmas krepšinio pasaulio atstovas, prisipažinęs esąs gėjumi.

Ch. Barkley sako, kad žaisdamas vienoje komandoje su gėjais, jis niekuomet nesijautė nejaukiai ar nepatogiai bei niekada į komandos draugą gėjų nežiūrėjo kitaip: „Gėjus niekada nieko nepadarytų persirengimo kamabryje“, – tikino jis.

Barkley sako, kad jis tiki, jog kiekvienas profesionalus atletas turėjo komandoje kolegą gėjų:  „Kiekvienas profesionalas, kuris televizijoje ar radijuje skelbia, kad niekada nežaidė su gėjumi yra akmens kvailumo idiotas, – piktinosi krepšinio legenda. Pasakyčiau tą patį apie koledžą. Kiekvienas koledžo žaidėjas, kiekvienas bet kokio sporto profesionalas yra žaidęs su gėjumi“.

Buvęs krepšininkas garsėja pasisakymais už gėjų teises ir nediskriminavimą.


Rašyti komentarą...
A
A
2011-05-26 09:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekaip negaliu suprasti is kur tiek siu iskrypeliu gyneju priviso?!
Atsakyti
0

n
ne nu man labai "patinka"
2011-05-26 16:52:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
ash irgi nesuprantu is kur tiek iskrypeliu (HOMOFOBU) privise.
Atsakyti
0

b
brr
2011-05-26 22:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gal pats gejus kad taip gina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų