Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi prostitutė, kuri tapo „priklausoma nuo pinigų“ ir priimdavo daugiau klientų, nei jos „kūnas galėjo atlaikyti“, atskleidė sekso darbo pavojus, siekdama įspėti kitas moteris, kad šios nedirbtų viešnamiuose.

Buvusi prostitutė, kuri tapo „priklausoma nuo pinigų“ ir priimdavo daugiau klientų, nei jos „kūnas galėjo atlaikyti“, atskleidė sekso darbo pavojus, siekdama įspėti kitas moteris, kad šios nedirbtų viešnamiuose.

REKLAMA

Mančesteryje gyvenanti Maeve Moon, iš pradžių pradėjo dirbti palydove, vėliau ji išvyko į Ameriką, kur pradėjo savo dvejų metų kelionę kaip elitinė palydovė – nepaisant to, kad tai turėjo įtakos jos sveikatai.

Dabar Maeve, kuri ruošiasi tapti kvalifikuota psichoterapeute ir savo svetainėje „Profit From Trauma“ moterims siūlo internetinius užsiėmimus, pasisako, kad padėtų kitoms jaunoms moterims, kurios būna viliojamos į sekso paslaugų industriją.  

Kalbėdama „YouTube“ kanale ji pasakojo: „Iš pradžių man mokėdavo 150 svarų per valandą ir prisimenu, kai klientas atsiskaitė, aš grįžau į studentų bendrabutį ir uždirbtus pinigus atidaviau už nuomą. Tada man atrodė juokingi pinigai, juk juos uždirbau tik per valandą, o jau apsimokėjau kambario nuomą.“

REKLAMA

Tačiau neilgai trukus pradinis jaudulys išblėso ir fizinis klientų poreikis pradėjo daryti įtaką Maeve laimei: „Aš lieknėjau ir lieknėjau, leidau savo savigarbai ir toliau mažėti, leidau žmonėms daryti man vis blogesnius dalykus. Mano kūnas neatlaikė klientų skaičiaus, bet aš galvojau tik apie pinigus.“

Maeve, kuri dabar įspėja kitus apie pavojų, kylantį naudojant savo kūną kaip „perkamą ir naudojamą prekę“: „Mano priklausomybė nuo pinigų tik blogėjo. Mąstydavau, kaip priimti daugiau klientų per dieną, tačiau mano kūnas jau nebegalėdavo to padaryti.“

REKLAMA
REKLAMA

„2019-ųjų rudenį aš turėjau dubens uždegimą, apsinuodijau variu, įgijau priklausomybę nuo svaigalų, turėjau sumokėti už butą Londono centre ir gyvenimą, kurio be galo nekenčiau“, – prisipažino mergina.

Vėliau Meeve apsisprendė ir viską metė. pasinėrė į dvasinę ir savęs ieškojimo kelionę bei pažadėjo sau daugiau niekada nebedirbti palydove. 

Nuo tada ji susikūrė „Instagram“ puslapį, „Youtube“, „TikTok“ ir „Spotify“ kanalus ir sako mananti, ir šiandien jos gyvenimas tapo visai kitoks, pasikeitė jos suvokimas į pinigus,  pagėrėjo emocinė, dvasinė ir finansinė būsena.

Ji toliau paaiškino, kad klientai sekso metu, jos manymu, dalijasi sielomis: „Jūs paimate dalelę jų sielos, o jie – jūsų.“

„Prostitutė vidutiniškai gali turėti lytinių santykių daugiau nei 7 kartus per dieną, tai yra 7 atsitiktinės energijos, patenkančios į kūną, ir 7 sielos, kurias teks nešioti“, – pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Maeve toliau aptarė ilgalaikius sekso internetu ir asmeninio darbo padarinius, ragindamas jaunas merginas gerai pagalvoti apie žalą, kurią jis gali sukelti, prieš puolant visa galva.

Ji pridūrė: „Kūnas yra neįkainojamas ir yra ištikimiausias draugas, kurį kada nors turėsi. Pagalvokite, ar parduotumėte savo geriausią draugą nešvankiam vyrui už 10 svarų per mėnesį ar 150 svarų sterlingų už valandą, kad jis galėtų sakyti ir daryti viską, kaip jis nori, siekdamas savo seksualinio pasitenkinimo? Greičiausiai ne, nes pinigai nėra to verti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų