6

Emocingame interviu Linda išliejo savo širdį ir atskleidė negirdėtus gilius ir prasmingus išgyvenimus, kuriais ji pasidalijo su Elviu, kol jis galiausiai nepaspaudė „savęs naikinimo“ mygtuko.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Elvio Preslio buvusi mylimoji Linda Thompson

Linda ir Elvis vienas kitu susižadėjo 1972 m. po susitikimo privačioje filmo peržiūroje, rašoma „Daily Star“.

Susitikimo metu Linda buvo 15 metų jaunesnė už atlikėją, tačiau tai neatbaidė jų nuo naujų santykių užmezgimo.

Pora kartu praleido ketverius metus, kol Linda galiausiai nusprendė padėti tašką jų romane. Likus 1 metams iki žinios apie tragišką Elvio mirtį, jie draugiškai išsiskyrė.

Praėjusiais metais atvirai kalbėdama su dekanu Z, Linda atviravo apie priežastis, dėl kurių ji nusprendė nutraukti savo santykius.

Linda paaiškino, kad per prasmingą diskusiją su Elviu jis pripažino, kad didžiausia jo nesėkmė buvo „truputį savęs žalojimas“.

Tas pats prisipažinimas ilgai buvo su Linda, moteris paaiškino: „Jis tai pripažino, bet jis jau pradėjo leistis žemyn nukreipta spirale ir nemanau, kad jis galėjo tai sustabdyti“.

66-erių metų moteris toliau kalbėjo apie jų išsiskyrimą: „Kartą supratau, kad Elvis vartojo vaistus nuo nemigos ir kartais kitus dalykus, kurie galbūt su tuo sąveikavo, o tai prilygo naujagimio priežiūrai. Aš nemiegojau, nes norėjau žinoti, kad jam viskas gerai.

Turėjau prisipažinti, kad tai buvo baugu. Ir tai buvo tiesiog emociškai alinanti patirtis, nes tai buvo žmogus, kurį aš mylėjau labiau nei savo pačios gyvenimą".

Lindos sprendimą išsiskirti galutinai lėmė jos deginantis noras turėti vaikų. Ji sakė: „Po kurio laiko pagalvojau, kad aš noriu susituokti, aš noriu turėti vaikų, noriu būti mama. Tai nebuvo toks gyvenimas, į kurį norėjau įnešti vaiką.

Pagaliau tiesiog pagalvojau, kad negaliu praleisti gyvenimo stengdamasi išlaikyti jį gyvą. Aš tiesiog galvojau, kad tai nėra gyvenimas, kokio aš noriu."

Nepaisant jų nuopuolių ir nuosmukių, Linda ir Elvis išliko artimais draugais ir paskutiniais Elvio gyvenimo metais.

Grožio karalienė netgi užmezgė glaudžius ryšius su jo dukra Lisa Marie Presley, kuri iš tikrųjų paskambino Lindai, kad praneštų liūdnas naujienas tą lemtingą vakarą.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2020-06-22 15:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na,bet jau ir vertimas...
Atsakyti
-1

j
justina
2020-06-24 23:46:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
jezau jezau koks vertimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų