Buvusi Justino Bieberio mergina jį iškeitė į gražuoliuką Pamelos Anderson sūnų

Panašu, kad meilės vasara su pop dievaičiu Justinu Bieberiu baigėsi – aikštingoji Sofia Richie šildosi naujo mylimojo glėbyje.

14

Drąsiai savo jausmus per 18-ąjį S. Richie gimtadienį demonstravę įsimylėjėliai pasuko skirtingais keliais. Tąkart egzotiškoje Meksikoje laiką leidžianti porelė fotografams dovanojo „auksinius“ kadrus.

Tačiau kaip greitai įsiplieskė, taip pat greitai ir atšalo jų santykiai. J. Bieberio gerbėjos džiūgauja – vaikinas ir vėl laisvas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apnuogintos Justino Bieberio šėlionės su vos pilnametystės sulaukusia garsenybe

Tuo tarpu aplink S. Richie sparną suka ne ką mažiau garsus pramogų atstovas – Pamelos Anderson sūnus Brandonas Thomas Lee (20).

Kompaniją merginai vaikinas palaikė per patį modelio darbymetį – Niujorko mados savaitėje. Porelė kartu įsiamžino tiek „Instagram“, tiek „Snapchat“ programėlėse, todėl užsienio žiniasklaida jau spėjo šiuos „balandėlius“ supiršti.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išaugę Pamelos Anderson sūnūs grožiu nenusileidžia savo mamai

S. Richie – itin garsaus dainininko Lionelio Richie ir jo pirmosios žmonos dukra. Tad žinomumas Sofiai buvo garantuotas nuo gimimo. Jos vyresnėlė sesuo Nicole Richie taip pat pelniusi pasaulinį populiarumą, nes ilgą laiką buvo geriausia Paris Hilton draugė.

Vis dėlto Sofia pati stengiasi dėl savo populiarumo. Ji – sėkmingas modelis, kuriam žada pasaulinę karjerą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų