REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį ketvirtadienį TV3 aktualijų laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia išskirtinis buvusio JAV specialiųjų operacijų pajėgų Europoje vado, generolo majoro Michaelo Repasso interviu.

Šį ketvirtadienį TV3 aktualijų laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia išskirtinis buvusio JAV specialiųjų operacijų pajėgų Europoje vado, generolo majoro Michaelo Repasso interviu.

REKLAMA

Ar Lietuva gerai pasiruošusi galimoms grėsmėms? Taip pat sužinosime, kaip ir kada bus tikrinamos imigrantų lietuvių kalbos žinios, o tiems, kuriems pabodo lietuviška žiema, bus atsakyta, kur nuo jos pabėgti, ir kiek tai gali kainuoti. 

Didžiulę kovinę patirtį sukaupęs specialiųjų operacijų karininkas M. Repassas, konsultavęs ir Ukrainos kariuomenės vadą Valerijų Zalužną, neslepia – šiuo metu Lietuva tikrai nėra saugi.

Anot jo, visa tai pasikeitė 2022 metų vasario 24 dieną. 

„Jūs ir mes kolektyviai suprantame, ką Rusija gali ir nori padaryti. Jūs matėte atvirą agresiją, karo nusikaltimus ir neribotą smurtą taikių gyventojų atžvilgiu. Mūsų tautos, įskaitant Jungtines Valstijas, kurios sėdėjo ant tvoros ir Rusijai sakė „būkime ir vėl draugais“, taip pat pasikeitė iš esmės“, – sakys laidoje M. Repassas.

REKLAMA
REKLAMA

Ruoštis blogiausiam yra būtina. Tačiau ką turėtume įvertinti?

Anot generolo, reikia pradėti nuo svarbiausių dalykų. Pavyzdžiui, to, kad tankai yra skirti puolimui, bet ne gynybai. 

REKLAMA

„Mano klausimas šaliai, kurios gynyba paremta tankais: kas atsitiks antrą, trečią ar ketvirtą dieną, kuomet prarasite tam tikrą kiekį tankų? Jei tai jūsų pagrindinė manevro ar gynybos priemonė, galite turėti problemų. Antra vertus, dronai ar kita ginkluotė, galinti sunaikinti šarvuotas priemones, yra labai efektyvi ir turi būti įtraukta į turimą ginkluotę“, – sakys jis.

O ar blogiausio scenarijaus atveju galime tikėtis JAV pagalbos? Visa tai – šio ketvirtadienio laidoje.

Antrajame laidos siužete – lietuvių kalba ir jos pamokos.

Karo pabėgėliams, kurių Lietuva jau priėmė daugiau nei 200 tūkst., nustatytas 2 metų terminas išmokti lietuvių kalbai. Tačiau dveji metai nuo karo Ukrainoje pradžios, kuomet į Lietuvą plūstelėjo daug ukrainiečių, rusų ir baltarusių, kaip tik sueis šio mėnesio pabaigoje.

REKLAMA
REKLAMA

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo terminą pratęsti iki 3 metų, tačiau ką apie tai sako Valstybinė kalbos inspekcija?

Galiausiai paskutinis savaitės siužetas bent trumpam leis pamiršti šaltą mūsų žiemą ir nukels į saulėtąjį Maroką.

Čia nuo pilko lietuviško dangaus su šeima besislepiantis Juozas gyvena kemperyje ant vandenyno kranto.

Įdomu tai, kad čia jau yra susikūrusios ištisos laisvamanių komunos!

Specialus pasakojimas apie šių laikų hipių gyvenimo būdą – jau šiandien.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

bet generolas neteisus, mes turėdami tankus galėsime filmuoti patriotinį serialą keturi tankistai ir šuo, vardu landsbergis.
tankai būtinai reikalingi, kaip kitaip okupuosime Baltarusiją. Cichanovskaja juk turi pradėti prezidentauti. Kiek laiko dar ji bus prie puodų. Be to, perkant tankus, oi koks tai pasipelnimo šaltinis. Būtinai pirkim, dar keliais milijonieriais padaugės.
tankas varomas dyzelinu kur aplinkos gaidys ko nekudakuoja idomu ar kelyje tikrins tarša tankui
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų