Bunkė prabilo apie patirtus nesklandumus: „Esu visiškai paskutinės minutės žmogus“

Muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“ ne tik atnešė daug skandalų, bet ir leido Lietuvos žvaigždėms dar kartą nudžiuginti gerbėjus, pasirodžius ant raudono kilimo. Atlikėja ir namų dekoratorė Natalija Bunkė į renginį atvyko su mylimuoju Edgaru.

65

Atlikėja išsiskyrė iš minios, dėvėdama ilgą, dryžuotą suknelę ir raudonus aukštakulnius, o į ranką jai įsikabinęs Edgaras vilkėjo žavingą kostiumą, kurį įsigijo specialiai apdovanojimams.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bunkė prabilo apie patirtus nesklandumus: „Esu visiškai paskutinės minutės žmogus“

„Suknelę užsisakiau jau labai seniai, gruodžio pradžioje, todėl problemų man nekilo, streso jokio nebuvo. Daugiau streso yra Edgarui išrinkti rūbą, nes nestandartinio dydžio vyras. Reikėjo ir taisyti. Kostiumą tik šiandien pasiėmė“, – apdovanojimų vakarą kalbėjo Natalija.

Paklausta, ko tikisi iš apdovanojimų, kokius žmones norėtų matyti atsiimančius statulėles, Natalija prasitarė, kad jai svarbu gerai praleisti laiką.

„Norim gerai praleisti laiką. Man atrodo, kad šie apdovanojimai ir yra visą laiką tokie: čia daug geros nuotaikos, visi savi susirenka, čia kažkaip fainai“, – sakė žinoma moteris.

N. Bunkė taip pat prisipažino, kad susiruošti atvykti į renginį jai teko labai greitai, mat šalia jo turėjo ir svarbų koncertą su merginų grupe.

„Aš labai greitai viską darau. Šiandien į Kauną atvažiavau 14 valandą, dar spėjau pasidaryti garso patikrinimą, nes mes šiandien koncertuojame su grupe „Pop Ladies“, tai viską susitvarkiau, pasidažiau, susišukavau ir atvažiavau, – sakė ji. – Esu visiškai paskutinės minutės žmogus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų