Buities muziejus parengė maršrutą pagal serialo „Karas ir taika“ filmavimo vietas

Vienas iš unikaliausių ir būrius lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš visos Europos bei kitų pasaulio kampelių pritraukiantis kultūrinis–etnografinis traukos centras – taip galima pristatyti Lietuvos liaudies buities muziejų. Tai yra daugiau nei muziejus: didžiulis 195 hektarų plotas, eksponatų bei etnografinių rinkinių gausa, įvairūs renginiai bei turistiniai maršrutai, kurie kelia susidomėjimą ir dideliam, ir mažam.

8

Muziejus, šiais metais švenčiantis 50 metų įkūrimo jubiliejų, kryptingai skatina pažinimą ir turizmą – čia ekskursijos vyksta lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis, todėl tai yra labai patrauklus pasirinkimas svečiams iš užsienio. Lietuvos liaudies buities muziejus yra atviras įvairiems kultūriniams projektams, iš kurių vienas labiausiai pastaruoju metu minimas Lietuvoje yra BBC šešių dalių istorinis serialas „Karas ir taika“.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buities muziejus parengė maršrutą pagal „Karas ir taika“ filmavimo vietas

Lietuvos liaudies buities muziejus turi galybę eksponatų iš visų etnografinių regionų, kuriuos tikrai verta pamatyti, o pagal serialo „Karas ir taika“ filmavimo vietas parengtas turistinis maršrutas tik dar labiau papildo visą bendrą muziejaus kuriamą kultūrinę ir pažintinę savimonę. Apsilankyti muziejuje yra kviečiamas kiekvienas, ar jis nuspręstų savo akimis gyvai pamatyti kultinio serialo filmavimo vietas, ar tiesiog praleisti laiką gamtoje, gryname ore, tarp savos istorijos palikimo.

REKLAMA

Serialas, kurtas pagal L. Tolstojaus garsųjį romaną, sparčiai populiarėja visame pasaulyje, o ypač Didžiojoje Britanijoje. Filmavimo vietos taip pat pasirinktos neatsitiktinai – tai yra istorinės ir autentiškos vietovės, kurios leistų perteikti ne tik romano, bet ir serialo kūrėjų požiūrį. Būtent todėl Lietuvos liaudies buities muziejus taip pat įtrauktas kaip būtina filmavimo vieta – serialo kūrėjų nuomone, tai puikus Sibiro atitikmuo. Ir tuo galima net neabejoti, kadangi muziejuje yra visi etnografiniai regionai, atkurta unikali aplinka su smulkiausiomis detalėmis suteikia didžiulę laisvę filmavimo komandai, norinčiai kuo profesionaliau perteikti istorinius vaizdinius.

Serialas, kuris jau yra rodomas ir Lietuvoje, yra ne vien pamėgtas gausios žiūrovų auditorijos, tačiau ir puikiai įvertintas kritikų. Todėl šiuo metu yra puiki galimybė skatinti kino turizmą Lietuvoje – tai tokia turizmo rūšis, kurioje parenkami specialūs maršrutai, rodomi tam tikrame filme ar seriale. Ekskursiją „Karas ir taika“ galite užsisakyti tel. 8 346 47392.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų