Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
4
Britney Spears (nuotr. SCANPIX)

Skandalingoji atlikėja Britney Spears Kalėdų nelaukė ir nutarė namus papuošti šventiškai. 39-erių moteris teigė, kad ilgai laukė, kada bus laisva, todėl tai yra priežastis švęsti.

4

Skandalingoji atlikėja Britney Spears Kalėdų nelaukė ir nutarė namus papuošti šventiškai. 39-erių moteris teigė, kad ilgai laukė, kada bus laisva, todėl tai yra priežastis švęsti.

Socialiniame tinkle ji pasidalijo įstabios eglės nuotraka ir atskleidė, jog dabar jos gyvenime yra kur kas daugiau džiaugsmo.

REKLAMA
REKLAMA

„Būsiu nuoširdi ir pasakysiu, kad taip ilgai laukiau, kol būsiu laisvas nuo situacijos, kurioje esu... ir dabar, kai jau čia, bijau ką nors padaryti, nes bijau, kad suklysiu!! <..> Šiais metais Kalėdaas švęsiu anksčiau. Kodėl? Kodėl gi ne? Manau, kad bet kokia priežastis labiau džiaugtis gyvenimu yra gera. Ir ne paslaptis, kad praeityje daug patyriau, todėl nuo šiol viską darysiu šiek tiek kitaip. Viešpatie, pasigailėk mano šeimos narių, jeigu kada nors nuspręsiu duoti interviu. Aš vis dar atsiribojusi nuo muzikos verslo, nors jam atidaviau visą savo gyvenimą, todėl jaučiuosi kiek sutrikusi. Telaimina jus Dievas“, – instagrame rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai Britney Spears paskelbtame „Instagram“ įraše dar kartą pagrasino savo šeimai.

Ilgame įraše, kur ji aprašė savo naujai atrastą laisvę, popmuzikos superžvaigždė, užsiminė, kad ji turi įvairių istorijų apie giminaičius, kurie sėdėjo šalia ir stebėjo jos išgyvenimus 13 metų besitęsusioje konservatyvioje tėvo globoje.

„Aš būsiu nuoširdi ir pasakysiu, kad taip ilgai laukiau, kol būsiu laisva, kaip dabar... ir dabar man baisu kažką daryti, nes bijau suklysti!!! Daugybę metų man sakė, kad jeigu man seksis, tai gali pasibaigti... ir niekada nesibaigė! Aš taip sunkiai dirbau ir jau artėju link pabaigos – aš labai laiminga, bet daug dalykų mane ir gąsdina“, – rašė ji.

Taip pat Britney rašo, kad prieš 4 mėnesius gavo savo automobilio raktelius, pirmą kartą per 13 metų. Moteris sako, kad nieko nepadarė, kad su ja būtų elgiamasi taip, kaip elgėsi paskutinius 13 metų ir ji yra pasibaisėjusi sistema, kuri nieko negalėjo padaryti.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat ji užsiminė, kad ji savo istorijoje atskleidė dar ne visas kortas.

„Viešpatie, pasigailėk mano šeimos sielų, jei kada nors duosiu interviu!!!“, – rašė ji, nors pridūrė, kad šiuo metu interviu dalijimas nėra jos darbų sąrašo viršuje.

„Tuo tarpu... aš vis dar nesiruošiu dirbti – tai yra viskas, ką aš žinojau visą savo gyvenimą... Todėl man viskas dar labai painu!!!“, – rašė ji.

Džiaugiasi laisve

Neseniai Spears pasidalijo keliais kadrais iš atostogų, kuriuose pozuoja visiškai nuoga. 

Nuotraukose 39-erių atlikėja nuotraukose pozuoja tiek visiškai be rūbų, intymias kūno vietas pridengusi gėlių emodžiais, tiek vilkinti raudoną bikinį.

„Žaidimai Ramiajame vandenyne dar nieko nenuskriaudė“, – prie nuotraukų brūkštelėjo atlikėja.

Tiesa, atlikėja greitai sulaukė kritikos dėl nuotraukų redagavimo. Atlikėja net nemėgino neigti šio fakto – atvirkščiai, juokavo kartu su gerbėjais. 

REKLAMA
REKLAMA

Britney su sužadėtiniu Samu Asghariu šiuo metu atostogauja. 

Primename, jog Los Andželo teisėja trečiadienį nušalino Britney Spears tėvą nuo prieštaringai vertinamų jos globėjo pareigų, taip užbaigdama ilgą popmuzikos princesės teisinę kovą.

Jamie Spearso įgaliojimai buvo sustabdyti ir atsižvelgiant į tai, kas geriausia dainininkei, paskirtas laikinasis globėjas, sakė teisėja Brenda Penny.

Teismo posėdis dėl visiško teisinės globos panaikinimo turėtų įvykti iki šių metų pabaigos.

J. Spearsui nurodyta perduoti visą valdytą turtą, sakė B. Penny.

B. Spears tėvas jos gyvenimą kontroliavo pastaruosius 13 metų, pagal prieštaringai vertinamą teisinį susitarimą. Pasak 39 metų dainininkės, šis susitarimas yra „piktnaudžiaujamo pobūdžio“.

Trečiadienio sprendimas priimtas po metus trukusios viešos kampanijos ir pastarąją savaitę pasirodžiusių dviejų naujų dokumentinių filmų, pasakojančių, be kitų dalykų, apie įtarimus, kad J. Spearsas slapta klausėsi dukters pokalbių telefonu.

REKLAMA
REKLAMA

Prie teismo rūmų Los Andžele buvo susirinkę dešimtys dainininkės šalininkų; daugelis jų laikė spalvingus užrašus „Įkalinkit Jamie“ ir „Išlaisvinkit Britney“.

„Kančios ir skausmas“

B. Spears advokatas Mathew Rosengartas Los Andželo teismo prašė nušalinti J. Spearsą.

„Būdamas globėjas jis kiekvieną dieną – kiekvieną dieną ir valandą – kelia savo dukrai kančias ir skausmą“, – sakoma prašyme.

Tokį pareiškimą, regis, paremia penktadienį paskelbtas laikraščio „The New York Times“ dokumentinis filmas. Jame teigiama, kad J. Spearsas dukters miegamajame slapta sumontavo sekimo įrangos, kad galėtų įrašinėti jos pokalbius.

„Man tai tikrai buvo panašu į žmogų kalėjime“, – filmo „Controlling Britney Spears“ kūrėjams sakė vienas buvęs saugumo firmos darbuotojas.

Dainininkės advokatai šią savaitę sakė, jog šie įtarimai parodo „siaubingą ir nesąžiningą kišimąsi į jo suaugusios dukters privatumą“.

REKLAMA
REKLAMA

J. Spearsas neigia, kad buvo vykdomas koks nors neteisėtas sekimas.

Tuo metu transliavimo platformos „Netflix“ dokumentiniame filme „Britney vs Spears“, parodytame antradienį, teigiama, kad dainininkė ankstyvaisiais globos metais du kartus bandė nusisamdyti savo advokatą, bet jai nebuvo leista to padaryti.

Liepos mėnesį B. Spears galiausiai pavyko paskirti savo advokatą – M. Rosengartą, o J. Spearsas praėjusį mėnesį pateikė prašymą panaikinti Britney globą ir sakė pripažįstantis, kad dainininkė dabar „mano galinti pati tvarkyti savo gyvenimą“.

„Netiko globėjo pareigoms“

Savo prašyme B. Spears advokatai kaltino jos tėvą siekiu atidėti globos nutraukimą dėl finansinės naudos.

B. Spears atstovai ir gerbėjai seniai kaltina jos tėvą pelnantis iš globos, paskirtos po plačiai aprašytos 2007 metų krizės, kai dainininkė nusiskuto plaukus ir vienoje degalinėje užpuolė paparaco automobilį.

REKLAMA
REKLAMA

J. Spearsas prieštaravo savo dukters pasirinkimui dėl jį pakeisiančio naujo laikinojo globėjo ir sakė, kad atestuotam auditoriui Johnui Zabelui (Džonui Zeibelui) trūksta būtinos patirties, pirmadienį pranešė JAV žiniasklaida.

B. Spears advokatai savo ruožtu teigia, kad jos tėvas „niekada netiko“ globėjo pareigoms, ir prašyme teismui citavo įtarimus dėl jo alkoholizmo bei „dukters traumavimo nuo pat jos vaikystės“.

 

 

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų