37 metų Velso gyventoja Eileen De Bont internetiniame aukcione „Ebay“ parduoda savo vardą, skelbia „The Daily Telegraph“. Didžiausią sumą pasiūlęs asmuo jos vardą galės pakeisti į bet kurį kitą.

Moteris pati pasiūlė 50 galimų naujo vardo variantų, tačiau pirkėjas gali laisvai parinkti ir bet kurį kitą. Jei koks nors verslo subjektas panorės įsigyti „gyvą reklamą“, Eileen De Bont mielai sutiks pasivadinti ir firmos vardu.

Susidomėjimą moters pasiūlymu jau parodė „Scunthorpe Travelodge“ - vienas iš „Travelodge“ tinklo viešbučių.  E. De Bont šmaikštauja, kad toks vardas būtų iššūkis pačiai Paris Hilton (garsiosios blondinės vardu yra pavadintas „Hilton“ tinklo viešbutis Paryžiuje).

Pusę gautų pinigų britė žada paaukoti labdaros fondui „Children In Need“, o už kitą pusę - surengti savo dviems vaikams linksmą Kalėdų šventę.

Moteris sako, kad visi aplinkiniai, taip pat ir jos tėvai bei vaikai, mano, jog šis sumanymas - tikra beprotybė. E. De Bont prisipažįsta, jog ir pati nesupranta, kaip jai kilo tokia idėja, tačiau yra tvirtai įsitikusi, jog savo vardą parduoda vardan kilnaus tikslo.

Eileen De Bont, „Clickliverpool.com“ nuotr.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų