„BRIT awards“ ceremonijoje Katy Perry surengė politinį griaučių šou

Dainininkė Katy Perry per „BRIT awards“ apdovanojimų ceremoniją trečiadienį surengė pasirodymą su griaučiais, kurie buvo aprengti drabužiais, primenančiais JAV prezidento Donaldo Trumpo ir britų ministrės pirmininkės Theresos May apdarus.

Popmuzikos superžvaigždė K.Perry Londono arenoje O2 atliko „Chained To The Rhythm“ ir scenoje, kurioje taip pat judėjo daugybė baltų namukų, prie jos prisidėjo lėlininkai, įnešę dvejus didžiulius griaučius. Jų drabužiai priminė D.Trumpo ir T.May per praėjusio mėnesio susitikimą Vašingtone vilkėtus drabužius.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „BRIT awards“ ceremonijoje Katy Perry surengė politinį griaučių šou

Britų ministrė pirmininkė savo tėvynėje buvo kritikuojama, kad tapo pirmąja užsienio lydere, Baltuosiuose rūmuose susitikusia su D.Trumpu – kelios valandos prieš tai, kai jis paskelbė draudimą visų pabėgėlių ir žmonių iš septynių musulmoniškų valstybių atžvilgiu.

Vieni per „BRIT awards“ ceremoniją pasirodę griaučiai buvo aprengti tamsiu kostiumu su baltais marškiniais ir raudonu kaklaraiščiu, o kiti buvo su raudonu moterišku kostiumėliu ir tokios pačios spalvos bateliais.

REKLAMA

Jų panašumas į minimus pasaulio lyderius neliko nepastebėtas ir išprovokavo komentarų bangą socialiniuose tinkluose.

K.Perry pasirodymas dominavo pirmajame britų bulvarinio laikraščio „Daily Star“ puslapyje, kuriame buvo išspausdinta tokia antraštė: „Nedidelis Katy siaubo šou: Perry nusitaikė į Trumpą ir May.“

Laikraštis „Daily Mirror“ tai pavadino „prieštaringai vertinamu BRIT pasirodymu“, kurio metu K.Perry „sukritikavo Theresą May“.

K.Perry buvo tarp nesėkmingą Hillary Clinton prezidentinę kampaniją rėmusių įžymybių ir anksčiau šį mėnesį per „Grammy“ apdovanojimų įteikimo ceremoniją dainavo su rankovės raiščiu, ant kurio buvo užrašyta „Nepasiduok“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų