„Brangelinos“ skyrybų įkarštyje padėtas taškas: susitarė dėl svarbiausio punkto

Besiskirianti Holivudo superpora Angelina Jolie ir Bradas Pittas susitarė, kad jų skyrybų ir vaikų globos proceso detalės nebus viešinamos, antradienį pranešė JAV žiniasklaida.

22

„Brangelina“ praminta pora „pasirašė sutikimus, kad būtų išlaikytos jų vaikų ir šeimos privatumo teisės, visi teismo dokumentai būtų konfidencialūs, o visus būtinus teisinius sprendimus ir skubias nutartis kitais klausimais priimtų privatus teisėjas“, – sakoma bendrame A.Jolie ir B.Pitto pranešime, kurį gavo televizija CNN.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulis negali patikėti: tokios Angelinos Jolie dar niekas nematė

„Tėvai įsipareigoja veikti vieningai frontu, kad būtų vykdomas išieškojimas ir susijungimas“, – sakoma jame.

A.Jolie ir B.Pitto skyrybos ir kova dėl vaikų globos vyksta jau kelis mėnesius, o bulvarinė žiniasklaida pastaruoju metu aptarinėja kai kurias jų detales.

Rugsėjo 19-ąją 41 metų A.Jolie pateikė Los Andželo teismui skyrybų dokumentus. Tuo metu, kai buvo paskelbta apie skyrybas, A.Jolie prašė tik jai vienai suteikti vaikų globos teises, o B.Pittui leisti tik lankyti juos.

Po Federalinio tyrimų biuro (FTB) atlikto tyrimo B.Pittas buvo išteisintas dėl įtarimų, kad per ginčą lėktuve skrydžio metu blogai elgėsi su vienu iš savo vaikų.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Scenoje griausmingai sutiktas Bradas Pittas – sulysęs ir pavargęs

53 metų B.Pittas, kuris prodiusavo geriausio filmo „Oskarą“ gavusį 2013-ųjų filmą „12 vergovės metų“ (12 Years a Slave), palaiko ryšius su visais šešiais vaikais ir siekė bendrų teisinių bei fizinių globos teisių.

Pagal laikiną poros susitarimą dėl globos, kuriam tarpininkavo Los Andželo apygardos vaikų ir šeimos reikalų departamentas ir kuris neseniai buvo pratęstas, jo susitikimus su vaikais prižiūri specialistas.

Pagal susitarimą A.Jolie fiziškai globoja vaikus, kurių trys yra įvaikinti. Vaikai su motina gyvena nuomojame name Los Andžele.

Vienos ryškiausių Holivudo žvaigždžių B.Pittas ir A.Jolie susituokė prieš dvejus metus Prancūzijoje, tačiau pora buvo nuo 2004 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų