Bradley Cooperis įsisuko į romaną su seksualiąja Irina Shayk

Po pirmadienio vakarą vykusių prabangių Met Gala iškilmių šventės svečiai rinkosi į dūzges. Progos pasilinksminti nepraleido ir neseniai nuo antrų pusių atitrūkę Irina Shayk ir Bradley Cooperis.

21

Kaip teigia patikimi šaltiniai, šie du vienišiai vakarėlio metu ir po jo nusprendė vienas kitam palaikyti kompaniją. Porelė antradienio rytą pastebėta besiglamonėjanti.

40-metis aktorius ir 29-erių modelis Rihannos rengiamame vakarėlyje laiką leido drauge, tačiau fotografuotis dviese atsisakė. Porelė burkavo ir glamonėjosi iki 3 – 4 val. nakties, kol išsiskirstė paskutiniai svečiai.

Ir tai ne pirmas kartas, kuomet šios dvi žvaigždės leidžia laiką drauge. Irina Shayk ir Bradley Cooperis vienas kitam kompaniją palaikė Brodvėjaus šou Finding Neverland, o vėliau buvo užfiksuoti vakarieniaujant baltųjų rūmų restorane.

Patikimi šaltiniai teigia, jog viešėdami Met Gala dūzgėse jiedu kuriam laikui užėmė karaokės kambarį ir viso vakarėlio metu glaustėsi šalia vienas kito.

Bradley visai neseniai paskelbė apie skyrybas su modeliu Suki Waterhouse, o Irina prieš keletą mėnesių išsiskyrė su futbolininku Cristiano Ronaldo.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bradley Cooperis įsisuko į romaną su seksualiąja Irina Shayk


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų