Blogiausia sužadėtinė? P. Hilton poelgis nuliūdintų daugelį vyrų

Neišskiriami – tiek darbo susitikimuose, tiek vakarėliuose Paris Hilton visur žingsniuoja šalia širdies draugo, mylimojo, sportiško gražuolio Chris Zylka.

49

Didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ turto paveldėtoja Paris Hilton gražuoliui turbūt taip apsuko galvą, kad jis dėl jos pasiruošęs padaryti bet ką.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton vakarėlis baigėsi žiedo paieškomis

Neseniai vieną svarbiausių žingsnių savo gyvenime nusprendęs žengti C. Zylka pasipiršo vienai turtingiausių merginų pasaulyje. Kiek daugiau nei 2 milijonus eurų sužadėtuvių žiedui išleidęs jaunuolis, panašu, neįvertino, kaip turtuolė mylimoji saugo itin prabangius papuošalus.

Prieš kelias dienas vakarėlyje Majamyje šėlusių sužadėtinių vakarėlis apkarto ne juokais. VIP zonoje pramogavusi P. Hilton sugebėjo pamesti itin brangią sužadėtuvių dovaną.

Ant kojų apsaugą ir visus darbuotojus sukėlusi milijonierė šokių aikštelėje buvo priversta ašaroti ne ilgai – jos žiedas buvo rastas viename kibirėlyje su ledukais.

Primename, kad Paris ir Chris susitikinėti pradėjo praėjusiais metais, tačiau savo santykius atskleidė tik šių metų vasarį. Kiek anksčiau Paris žiniasklaidai atkleidė, kad tai – pirmieji tokie santykiai jos gyvenime. „Esu labai įsimylėjusi, tai mano gyvenimo vyras, su kuriuo esame lyg geriausi draugai“, – teigė P. Hilton.

Gal tikrai P. Hilton pagaliau atrado savo gyvenimo meilę, su kuriuo nori susilaukti šeimos pagausėjimo? Visa tai parodys tik laikas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų