Blakstienų priauginimą vyrams siūlanti lietuvė nustebino tūkstančius: ar ryžtumėtės?

Blakstienų priauginimas pastaruoju metu tapo viena populiariausių grožio procedūrų, kurią išbando visi: tiek puikiai žinomi žmonės, tiek ir kiekviena mergina, kuri svajoja apie išraiškingesnį žvilgsnį.

15

Tačiau ar kada nors esate girdėję apie šios procedūros taikymą vyrams?

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Blakstienų priauginimą vyrams siūlanti lietuvė nustebino tūkstančius

Sostinėje įsikūrusiame salone „Anny’s lashes“ dirbanti Onutė Juršienė yra profesionali blakstienų stilistikos meistrė. Moteris šiuo menu užsiima jau daugiau nei 4,5 metų, o taip pat to moko ir kitus.

Visai neseniai salono socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijusi vaikino su priaugintomis blakstienomis nuotrauka, Onutė negalėjo patikėti sulaukusi tokios reakcijos – lietuviai ne tik reiškė nusistebėjimą, bet ir buvo linkę stipriai kritikuoti.

Vis dėlto pasirodo, kad klientas, norintis ilgesnių blakstienų, į O. Juršienę kreipėsi pats. „Tuomet ėmiau šią procedūrą populiarinti ir „Facebook“ erdvėje. Dalyvauju tarptautiniuose konkursuose, o ten – tai įprasta. Beje, su šiuo darbu, kuris sulaukė tiek daug dėmesio, čempionate pelniau antrą vietą“, – pasiekimais džiaugėsi blakstienų stilistikos meistrė.

Tiesa, lietuviai šią procedūrą vis dar renkasi nedrąsiai. „Tai kol kas išbandė tikrai nedaug vaikinų – nesiryžta dėl visuomenėje pasklidusių neigiamų atgarsių“, – įsitikinusi O. Juršienė.

Vis dėlto užsienyje ši procedūra laikoma visiškai įprasta. „Ten blakstienų priauginimas yra labai populiari procedūra – daugelis grožio salonų Vakarų šalyse tai siūlo, o vyrai tuo labai dažnai naudojasi. Mūsų šalis, deja, tam dar nepribrendo“, – svarsto blakstienų stilistikos meistrė.

Nepaisant to, kad O. Juršienės publikuota nuotrauka su vaikinu, kuriam priaugintos blakstienos, sulaukė daug neigiamo dėmesio, klientų vis dėlto atsirado daugiau: „Nuotrauka labai išpopuliarėjo, tačiau ją paviešinusi darbiniame profilyje, nesitikėjau tiek daug negatyvo. Vis dėlto klientų vyrų padaugėjo“.

 


Rašyti komentarą...
V
Va
2018-04-27 00:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas čia baisaus? Pagražėjo vyruko paakiai ir nieko čia pyderiško nematau kol lūpų nesidažo :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų