N. Šiaudikytė atsisakė priaugintų blakstienų ir rado kuo jas pakeisti: įvertinkite

Pasaulinės muzikinės karjeros siekianti Neringa Šiaudikytė savo gerbėjams socialiniuose tinkluose leidžia pasidžiaugti ne tik savo dainomis ar vaizdo klipais, bet ir asmeninio gyvenimo detalėmis.

32

Naujausiame įraše žinoma atlikėja nusprendė pasidalinti savo grožio paslaptimis. „Instagram“ tinkle Neringa savo 20 tūkst. gerbėjų atskleidė, kodėl nusprendė atsisakyti priauginamų blakstienų.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Šiaudikytė atsisakė priaugintų blakstienų ir rado kuo tai pakeisti: įvertinkite

„Jau keletą metų atsižadėjau priauginamų blakstienų, kad ir koks tai būtų patogus dalykas mano gyvenime, bet tiesiog pavargau būti prisirišusi ir norėjosi ryte atsikelti savimi, ir vakare tapti kuo tik norisi“, - skelbė dainininkė ir netrukus pasidalino populiarios grožio procedūros alternatyva.

„Blakstienų laminavimas tampa alternatyva ilgoms, tiesioms blakstienoms ir negaliu atsidžiaugti šia procedūra. Akis padailinta, blakstienos pariestos ir net tuomet, kai atrodo, kad „pas mane jų mažai“, po procedūros jų atrodo daugiau. Saugokite savo grožį ir rinkitės patikimas meistres!“ – savo gerbėjas perspėjo ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų