Bjaurios skyrybos: būdas, kaip Williamas kartą paliko Kate, įsiutintų kiekvieną

Tie, kas seka karališkosios šeimos gyvenimą, puikiai žino, kad nors dabar princas Williamas ir Kate Middleton turi sukūrę gražią šeimą ir augina net 3 vaikus, praeityje jiems yra tekę išgyventi ir šiltą, ir šaltą.

4

Tačiau faktas, kad kartą princas „metė“ Kate telefonu, tikriausiai, žinomas tik nedaugeliui…

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bjaurios skyrybos: būdas, kaip Williamas kartą paliko Kate, įsiutintų kiekvieną

Ši neįtikėtina istorija aprašyta naujoje Roberto Lacey’s knygoje „Battle of the Brothers“. Čia teigiama, kad Williamas ir Kate 2007 metais išgyveno nesutarimų periodą, kuris truko net metus. 

Knygoje rašoma, kad neiškentęs nuolatinių nesutarimų, princas Williamas nusprendė nutraukti jų santykius nieko nelaukdamas – paprasčiausiai paskambino Kate į darbą ir su ja išsiskyrė telefonu. 

„Teigiama, kad Kate išėjo iš susitikimo, kad galėtų atsiliepti į Williamo skambutį. Tada ji uždarė paskui save duris ir daugiau nei valandą su juo aptarinėjo savo ateitį. Jiedu išsiskyrė telefonu, tačiau jos skyrybos ilgai netruko – po 10 savaičių jie ir vėl ėmė susitikinėti. Per šiuos 3 mėnesius, Williamas suprato, kaip sunku susitikinėti, jį atstūmė neįtikėtinas skaičius moterų, o taip pat jis pasiilgo Kate ir jos šeimos“, – rašoma knygoje.

Kaip teigia knygos autorius, iš tiesų Williamas kiek įmanoma ilgiau stengėsi neįsipareigoti, Kate vis dėlto puikiai suvokė, kur yra jo širdis – net jei jis pats tai suvokdavo ne visuomet. 

Primename, kad neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir dar viena istorija apie jų santykių pradžią. Apie karališkąją šeimą rašęs Tomas Quinnas papasakojo, kad pirmasis jų susitikimas toli gražu minėtos pasakos nepriminė…

Sunku patikėti, tačiau pasirodo, kad pirmasis jų susitikimas priminė sceną iš romantinio filmo, mat Williamas prieš Kate… nukrito.

„Viena iš linksmesnių istorijų yra ta, kad princas taip norėjo susipažinti su Kate, kad ją pamatęs suklupo ir nukrito sakydamas, kad tai – baisi pradžia, ir ji tikriausiai pamanys, kad jis – pats tikriausias nevėkšla“, – pasakojo T. Quinnas.

REKLAMA

Vis dėlto Williamui pasisekė, kad K. Middleton iškart ėmė juoktis, o visai netrukus jie tapo ir draugais.

Jų draugystė truko pakankamai ilgai – iki tos akimirkos, kai vieno šou metu Kate ant podiumo nepasirodė vilkėdama permatomos suknelės. Ji taip sužavėjo Williamą, jog netrukus jis ėmė matyti Middleton visai kitokioje, šįkart jau romantiškoje šviesoje.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, tąkart princas atsisuko į savo draugą Fergusą Boydą ir tarė: „Oho, Fergusai, Kate – karšta!“

Anot kito karališkosios šeimos korespondento – Simono Vigaro – princas buvo įpratęs, kad merginos jį visuomet sekioja, o štai Kate elgėsi visiškai natūraliai, per didelio susidomėjimo nerodė.

„Ji puikiai sužaidė. Jis tikrai buvo daugelio merginų taikinys universitete, tačiau minėtame šou jis pagaliau pamatė ir Catherine“, – pridėjo korespondentas.

Todėl nors princui Williamui Kate ir galėjo pasirodyti nepasiekiama, iš tiesų, anot pačios Kate, viskas buvo kiek kitaip. 2009 metais davusi interviu apie sužadėtuves su princu, K. Middleton atviravo, kad iš tiesų su princu susipažinti be galo jaudinuosi, o kai pirmąkart jį pamatė – labai išraudo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų