Bieberiui įsigaliojo draudimas: siekia išsaugoti santykius

Dar praėjusiais metai pramogų pasaulį sukrėtė žinia – po ilgos draugystės ir ne vienų skaudžių skyrybų, Justinas Bieberis ir Selena Gomez pasuko skirtingais keliais.

49

Šiandien J. Bieberis yra vedęs vyras – jis vos po kelių mėnesių draugystės pasipiršo savo mylimajai Hailey Baldwin. Tiesa, skyrybų etapas Selenai nebuvo toks dosnus – ji atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje, turėjo sunkių išgyvenimų.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberis atrodo it nesavas: liūdesys ir smarkiai išbertas veidas

Portalas „Cosmopolitan“ tvirtina, kad J. Bieberis šiuo metu turi laikytis atitinkamo atstumo nuo buvusios savo mylimosios. Artimas poros šaltinis tvirtino, kad taip jis turi elgtis dėl savo žmonos Hailey pasitikėjimo. „Justinas ir Selena po skyrybų dar nė karto nėra kalbėję“, – tvirtino jis.

Visai neseniai pasirodė žinios, kad J. Bieberio santuoką galimai ištiko krizė – pasirodo, kad Justiną išgąsdino tai, kad jie su Hailey nepasirašė priešvedybinės sutarties. Pasak šaltinio, taip nutiko dėl to, kad „jis su Hailey turi šiokių tokių problemų, tačiau jie pasiruošę viską išspręsti“.

Dainininkas šiuo metu lankosi pas specialistus dėl depresijos, nepasitikėjimo savimi ir panikos priepuolių. Todėl net jei jo santykiai su Hailey yra ganėtinai rimti, šaltinis teigia, kad Justinas sunku rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų