Bieberis ruošiasi šventei: vėl atšoks vestuvių valsą

Dar šiais metais pramogų pasaulį apskriejo žinia, jog Justinas Bieberis slapta susituokė su savo išrinktąja Hailey Baldwin. Nors ceremonija ir vyko slapta, be artimų bičiulių, pranešama, kad jau visai netrukus jie vėl atšoks vestuvių valsą. 

4

 Šį kartą jie ruošiasi pakviesti visus artimus jiems žmones. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieber ruošiasi vestuvėms: vėl atšoks vestuvių valsą

 Anot portalo cosmopolitan.com, Justinas su Hailey planuoja surengti didelę ceremoniją, kurioje dalyvautų jų artimi draugai bei šeimos nariai. Nors jų vestuvės buvo atidėtos jau kelis kartus, dėl Justino psichinės sveikatos, tačiau jam dabar jau kur kas geriau.

Jis yra laimingas ir pradėjo ruošti siųsti kvietimus į šventę. Manoma, kad jie iškels vestuves per savo metines. Puota galimai vyks rugsėjo mėnesį. Dabar garsus atlikėjas yra kaip niekad laimingas. Socialiniame tinkle „Instagram“ jis patalpino savo mylimosios nuotrauką ir skyrė jai gražius žodžius. „Kiekvieną dieną labiau įsimyliu tave. Tu esi didžiausias dalykas, kuris bet kada man nutiko. Aš būčiau pasimetęs be tavęs“ , – rašė atlikėjas.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad šią žiemą Hailey Baldwin apie santuoką kalbėjo taip, lyg būtų buvusi priversta susituokti. Prieš tai ji neturėjo rimtų santykių, tačiau dabar, nors ir atrodo laiminga, ne vieną kartą yra minėjusi, kad santuokoje gyventi jai yra baisu ir sunku.

Kalbėdama su Kendall Jenner viename radijo šou, modelis Hailey dar kartą prakalbo, apie tai, kad susituokusi jaučiasi keistai.

„Tai tikrai labai baisu, būti tokiai jaunai ir jau būti susituokusiai. Tai baisu, tačiau tai yra žmogus, kurį buvau įsimylėjusi tiek daug metų“, – sakė ji.

Baldwin taip pat pridūrė, kad kol nepasirašė vedybinių dokumentų, neįsivaizdavo, ką reiškia būti susituokusiai ir pasižadėti mylėti iki gyvenimo galo, tačiau tik tai padariusi suprato.

„Buvau kūdikis, neturėjau daug patirties, o dabar esu susituokusi“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų