Bella Hadid ant podiumo patyrė skaudų nuopuolį – parodė žaizdas

Niujorke prasidėjusi mados savaitė užsienio žiniasklaidą domina ne tik naujausiomis tendencijomis, bet ir podiumo akibrokštais. „Michael Kors“ pavasario/vasaros kolekcijos pristatyme buvo gausu staigmenų – viena jų modelio Bellos Hadid nuopuolis ant podiumo.

17

Žinoma, tai ne naujiena mados pasaulyje, tačiau kai esi vienas iš populiariausių modelių pasaulyje – kiekvienas tavo poelgis tampa populiariu apkalbų objektu.

Todėl nieko keisto, kad B. Hadid skaudus suklupimas buvo įamžintas ir nuotraukose. Visgi profesionalė nesutriko, mikliai atsistojo ir toliau žygiavo podiumu iškėlusi galvą.

Kiek vėliau po šou modelis savo socialiniame tinkle „Snapchat“ pasidalino aukštakulnių nuospaudomis ir jų paliktomis skaudžiomis žaizdomis.

„Michael Kors“ pristatymas pritraukė pasaulinio lygio žvaigždes: Sienna Miller ir Emily Blunt. Ant podiumo B. Hadid draugiją palaikė garsioji Kendall Jenner, Joan Smalls ir Romee Strijd.

Tame pačiame madų šou buvo ir lietuvė – stilistė Agnė Jagelavičiūtė, kuri Niujorke šiuo metu mėgaujasi kūrybinėmis atostogomis kartu su „Ikona“ žurnalo komanda.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bella Hadid ant podiumo patyrė skaudų nuopuolį – parodė žaizdas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų