Išlydėti Agnę Jagelavičiūtę VIP oro uosto salėje susirinko būrys garsenybių

Ankstyvą trečiadienio rytą Vilniaus oro uoste jautėsi visai kitokia nuotaika: dvelkė prabangiais kvepalais, girdėjosi aukštakulnių kaukšėjimas bei prislopintas moterų juokas. Šiandien būrys damų traukė į neįprastą susitikimą su Agne Jagelavičiūte.

42

Stilistė, knygų autorė ir įvairių projektų iniciatorė A. Jagelavičiūtė kartu su komanda šįryt išvyksta į Niujorko mados savaitę, kur turės galimybę patekti į užkulisius ir parvežti reportažų tiesiai iš mados sostinės apie karščiausias tendencijas.

Visgi prieš tai žurnalo „Ikona“ vyr. redaktorė nusprendė surengti smagų susitikimą ir pristatyti naująjį žurnalo numerį.

 

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žurnalo "Ikona" rudens numerio pristatymas

VIP išvykimo salėje rinkosi dešimtys pasipuošusių ponų ir ponių, bet prieš tai kviestiniai svečiai turėjo pereiti tikrą oro uosto patikrą. Ne vienam pypsintys metalo detektoriaus vartai atrodė tarsi linksma atrakcija.

Netrukus po patikros svečiai buvo pakviesti į erdvę, kurioje laukė energinga muzika, šampanas bei malonios dovanos, tarp kurių ir itin laukiamas „Ikona“ rudens numeris.

Naujajame „Ikonos“ viršelyje puikuojasi Marijono Mikutavičiaus mylimoji, dizainerė Ieva Daugirdaitė. Moteris fotosesijoje įsiamžino kartu su netrukus 3 mėnesių sulauksiančiu sūnumi Majumi.

Naujausias žurnalo numeris orientuojasi į mamas, leidėjų komanda nusprendė skirti net 65 puslapius priedui – „IKONA vaikai“, kurio redaktore tapo Agnė Grigaliūnienė.

„Šio numerio esmė – jėga. Mano nuomone, moterų didžiausia jėga tame, kad tu gali suderinti grįžimą į darbą ir motinystę drauge. Ši „Ikona“ yra apie karjerą, grįžimą į darbą, apie gerą savijautą darbe, drabužius bei tuo pačiu motinytę. Šįkart turime didžiulį priedą – 65 puslapių „Ikona vaikai“, tai skirta konkrečiai mamoms, net jei tu nieko nedirbi – tau tai aktualu", - tv3.lt pasakojo žurnalo vyr. redaktorė A. Jagelavičiūtė.

Žurnale taip pat bus skirta aptarti grožiui rubrikoje „Graži iki pirštų galiukų“, bus papasakota sėkmės istorijų, pasidalinta atvirais interviu, atskleistos garsių vyrų paslaptys ir visi kiti dalykai, kurie jungias visas ikonas Lietuvoje.

Interviu su A. Jagelavičiūte skaitykite ČIA.


Rašyti komentarą...
B
Bukas ir Bukesnis
2016-09-07 11:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštybių mugė
Atsakyti
0

g
gomas
2016-09-07 11:09:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
na ir snukiai...
Atsakyti
-1

c
cadra
2016-09-07 14:49:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
ATSIPRASAU KA PARASISIU,TUOJ VISA TAUTA KAKU PADARIS ANT TU SUSI..... ZVAIGZDZIU!!!!!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų