Agnė Grigaliūnienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Agnė Grigaliūnienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Agnė Grigaliūnienė“.

Atskleidė šios vasaros švenčių tendencijas: „Tokias pramogas sau gali leisti ne visi“

Birželio 12-osios vakarą pačiame Vilniaus centre įsikūrusioje moderniosios meksikietiškos virtuvės „La Capital“ vasaros terasoje rinkosi žinomi pramogų pasaulio veidai ir ryškiausi renginių organizatoriai. Čia jų laukė išskirtinis, geriausiuose restoranuose Meksikoje dirbusio šefo Alexis Maldonado paruoštas meniu ir egzotiški gėrimai.
2024-06-13

Agnė Grigaliūnienė – apie gydytojų įtarimus dėl vėžio: „Ačiū Dievui, šiandien esu sveika“

Jau šį ketvirtadienį įvyks Vilniaus Tarptautinės Moterų Asociacijos (IWAV) organizuojama kilni labdaros iniciatyva „Sužydėjusi viltis“. Prie šių metų renginio temos – „Kintsugi žmonės“ išpildymo prisideda didelė profesionalų komanda. Vieni jų – renginio organizatorė Agnė Grigaliūnienė ir dokumentinę pjesę režisuojantis Gytis Ivanauskas.
2024-04-23

„Zuikio daržo“ situacija piktinasi žymūs žmonės: pasisakė Tapinas ir Grigaliūnienė

Žinia apie Nidoje griaunamą kavinę „Zuikio daržas“ ir greta esančius pastatus kelia ir žymių žmonių pasipiktinimą, diskusijos persikėlė ir į socialinius tinklus. „Skaitau Neringos savivaldybės tekstus ir nieko nesuprantu. Raštų dėl „Zuikio daržo“ komandos informavimo apie griovimus, kurių prašė, tikiu, kad ne tik Andrius Tapinas, kaip suprantu, niekas parodyti negali“, – dalinasi Agnė Grigaliūnienė.
2024-02-01

Į parodos-konferencijos atidarymą susirinko būrys žinomų žmonių: pasidalijo patirtimi

Šiandien parodų rūmuose „Litexpo“ startavo renginių ekspertų paroda ir konferencija „Evento’23“, kurioje nuo ankstyvo ryto lankytojų laukė staigmenos. Ypač klausytojus sužavėjo diskusijos apie renginių organizavimą, jų užkulisius ir klaidas.
2023-11-17

„Retroforma“ pakvietė į jubiliejų: įkūrėją Liną Kalinauskaitę sveikino dizaino, mados ir architektūros ekspertai

Išskirtinių interjero dizaino namų „Retroforma“ 20-mečio renginyje daugybė garsių architektų ir interjero dizaino ekspertų sveikino komandą, du dešimtmečius kūrusią stilingas ir patrauklias gyvenamąsias erdves. Renginys liudijo neblėstančią meilę elegantiškiems interjerams, kuriuos sukūrė  Lina Kalinauskaitė, formavusi „Retroformą“ nuo pat jos įkūrimo 2003-iaisiais.
2023-11-08

Vilniuje – Monikos Dirsytės ir Agnės Grigaliūnienės performansas Ukrainai: „Atverkite NATO duris Ukrainai!“

NATO viršūnių susitikimo išvakarėse, liepos 10 d., prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptų Vilniaus miesto svečius ir užsienio žiniasklaidos atstovus pasitinka provokuojantis, aštrus, fiziškai ir emociškai sudėtingas – nuo 10 iki 18 val. truksiantis performansas „Pan/demos“. Projekto autorės – garsi performanso menininkė Monika Dirsytė ir kūrybininkė Agnė Grigaliūnienė.

Oskaras Koršunovas – apie susitikimą su Agne Jagelavičiūte prieš savaitę: pokalbis buvo kitoks

Sukrėtusią Lietuvą savo netikėta mirtimi Agnę Jagelavičiūtę giminės ir artimieji išlydi amžinojo poilsio. Antrą dieną nuo ryto menininkės bičiuliai nešini baltais žiedais renkasi šarvojimo rūmuose sostinėje. Kai kurie stabteli ir pasidalina jautriais prisiminimais kartu.

Agnė Grigaliūnienė – apie tai, ko gailisi mirus Agnei Jagelavičiūtei: kai bučiavau šaltą kaktą, galvojau, kad sustos širdis

Gruodžio 28-ąją mirus stilistei, verslininkei Agnei Jagelavičiūtei (1980-2022) moters bičiuliai, artimieji, bendražygiai socialiniuose tinkluose dalijasi atsiminimais apie velionę. Komunikacijos agentūros „Olive“ bendraturtė Agnė Grigaliūnienė ilgametei bičiulei skyrė atminimo žodžius, kuriais sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Tu išėjai „gražiausiu“ metų laiku – tarpušventy. Kokia simbolika.
879 2022-12-30

Garsios Lietuvos moterys nenuleidžia rankų ir kviečia pasirašyti peticiją: „Pasaulio moterys, stokite už Ukrainą!“

Ukrainos moterų palaikymo akcijos, sulaukusios daug dėmesio Lietuvoje ir pasaulyje, sumanytojos kviečia visas moteris pasirašyti peticiją, reikalaujančią sustabdyti Rusijos agresiją Ukrainoje. Aktyvios Lietuvos moterys nori, kad peticija pasiektų Rusijos moterų organizacijas, rašo pranešime spaudai.
2022-03-03

Lietuvos moterys stojo į taikų protestą prieš Putino agresiją Ukrainoje: susirinko tūkstančiai

Vos per vieną dieną  aktyvių Lietuvos moterų kvietimas protestuoti Boriso Nemcovo skvere prie Rusijos ambasados subūrė tūkstančius dalyvių ir iškart įkvėpė prie iniciatyvos jungtis kitus Lietuvos miestus, vos per parą Kauno ir Klaipėdos moterys prisijungė prie protesto taip pat.  Taikūs protestai prasidėjo tylos minute ir Ukrainos himnu už tragiškai žuvusius per Rusijos brutalią invaziją į Ukrainos teritoriją, rašoma pranešime spaudai.
2022-02-27
REKLAMA
REKLAMA

Garsios Lietuvos moterys stos už Ukrainos moteris: šviesa vis tiek nugalės

Aktyvios Lietuvos moterys organizuoja taikią protesto akciją prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Jos tikslas – parodyti Rusijai ir pasauliui, kad žmonės mato ir niekada nepamirš šio brutalaus karo prieš taikius Ukrainos žmones. Pasitelkiant tarptautinę žiniasklaidą, stoti už Ukrainos moteris bus kviečiamos moterys visame pasaulyje.  Akcijos organizatorės ragina susirinkti prie Rusijos ambasados Vilniuje sekmadienį, vasario 27 d. 13 val.
2022-02-26

Dėl renginio Valdovų rūmuose policija jau surašė 3 protokolus: skirtos šimtus siekiančios baudos

Spalio pradžioje visuomenėje kilo pasipiktinimas dėl pandemijos įkarštyje Valdovų rūmuose vykusio renginio, kurio svečiai nedevėjo kaukių. Antradienio vakarą pranešta, jog policija jau surašė tris protokolus ir skyrė baudas. Šią žinią pranešė naujienų portalas lrt.lt. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiam portalui patvirtino, jog dėl Valdovų rūmuose vykusio renginio trims asmenims jau yra surašyti protokolai, kuriais skiriamos 250 eurų siekiančios baudos.
2021-11-09

Seimo nario kritikos sulaukęs renginys – pareigūnų akiratyje: tirs, ar nebuvo pažeisti saugumo reikalavimai

Visuomenėje kilus pasipiktinimui šeštadienį Valdovų rūmuose vykusiu renginiu, jo organizatoriai sulaukė policijos pareigūnų dėmesio.  Šią žinią praneša naujienų portalas delfi.lt. Pasak portalo, pareigūnai ėmėsi tirti, ar buvo pažeisti karantino reikalavimai, įskaitant ir reikalavimą uždarose patalpose devėti kaukes. Šias svečiai devėjo – tiesa, ne medicinines, o jomis dengė akis.
2021-10-11

Išskirtinis „Nakties Venecijoje“ vakaras pritraukė būrį garsenybių: ryžosi kilniam tikslui

Šeštadienio vakarą į Vilniaus Valdovų rūmus, rinkosi garbinga publika. Raudonuoju kilimu svečiai žengė dėl kilnaus tikslo – kovos su krūties vėžiu. Elegantišką labdaros vakarą, kaip ir kasmet, rengė Tarptautinė Vilniaus Moterų Asociacija (IWAV), jau tryliktus metus organizuojanti kovai su krūties vėžiu skirtą iniciatyvą „Sužydėjusi viltis“. Šių metų gala vakaro tema – „Naktis Venecijoje“ įkūnyta kartu su oficialiu renginio partneriu, renginių ir komunikacijos agentūra „Olive.
2021-10-10

Vyriausybės sprendimų stoka toliau žlugdo renginių sektorių: kultūros atstovai ieško kelių, kaip padėti grįžti į aktyvų gyvenimą

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama, kad karantino priemonės tapo mažiau veiksmingos, žmonės pavargo nuo uždaro gyvenimo būdo ir trūksta ateities vizijos apie grįžimą į socialinį ir kultūrinį gyvenimą. Tuo tarpu verslo ir kultūros atstovai ieško kelių, kaip padėti žmonėms saugiai grįžti į aktyvų gyvenimą.
2021-04-13

Renginių industrijos asociacija išreiškė palaikymą M.A.M.A organizatoriams: šis renginys gali tapti puikiu pavyzdžiu

RIA (Renginių industrijos asociacija), reaguodama į susidariusią situaciją dėl savaitgalį įvykusių M. A. M. A. apdovanojimų, išreiškia palaikymą apdovanojimų organizatoriams ir kviečia valdžios institucijas į apdovanojimus žvelgti ne tik epidemiologiniu žvilgsniu, bet ir ekspertiniu, nes įvykęs renginys gali tapti puikiu pavyzdžiu ir precedentu kultūros ir pramogų sektoriui planuojant atsidarymo žingsnius.
2021-03-30

Grigaliūnienė: „Tokios technologijos suteikia vilties, kad sergamumas krūties vėžiu gali drastiškai mažėti“

Skirtingo amžiaus, veiklų ir pomėgių moteris šiandien suvienijo profilaktinis patikrinimas dėl krūties vėžio. Renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė, atlikėja ir reklamos ekspertė Dovilė Filmanavičiūtė bei kitos moterys išbandė naują medicininę technologiją, skirtą atpažinti net minimalius uždegiminius pakitimus, dėl kurių vystosi daugelis lėtinių ligų, rašoma pranešime spaudai. „Spalis visame pasaulyje minimas kaip kovos su krūties vėžiu mėnuo.
2020-10-22

Meiliai nusiteikę Bareikis ir Stonkuvienė dalyvavo naujo baro atidaryme: demonstravo elegantišką įvaizdį

Visą gyvenimą trokštantys kažkam vadovauti dabar šią savo svajonę gali išpildyti su kaupu – sostinės populiariausioje linksmybių gatvėje atidarytas išskirtinio maisto ir gėrimų pub’as „Dirigentai“. Kiekvieno apsilankusiojo rankoje dirigento lazdelė pavirs į burtų, kurios mostelėjimui paklūs geriausi šio baro barmenai ir padavėjai, akimirksniu išpildysiantys visas gastronomines svajones, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-10

Laikui nepavadi Jagelavičiūtė švenčia 40-metį: verčia naują lapą

Stilistė, redaktorė Agnė Jagelavičiūtė spalio 7-ąją švenčia 40-ąjį gimtadienį. Panašu, kad pasakymas „metai – tai tik skaičius“ moteriai puikiai tinka. Gimtadienio rytą moteris instagrame dalijosi nuotraukomis ir prisipažino, jog tikisi kad 40-metis atneš dar daug naujų potyrių, atradimų. Žinoma stilistę sveikina beveik visas Lietuvos pramogų pasaulis.
2020-10-07

Grigaliūnienė skatina produktų „nenurašyti“ anksčiau laiko: gardus receptas, kuris padės maisto neišmesti veltui

Renginių organizatorė ir TV laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė pirmosios Lietuvoje minimos Tarptautinės informavimo apie maisto švaistymą dienos proga priėmė iššūkį gaminti maistą namuose ne tik atsižvelgiant į jo gerąsias savybes, bet ir į išmetamo maisto kiekį, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-05

Jazzu atvirai – apie sudėtingą laikotarpį bei žinomumą: nežinomybė kamavo ne tik dėl koncertų

Viena ryškiausių Lietuvos muzikos padangės žvaigždžių, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu yra žinoma jau gerą dešimtmetį, tačiau moteris teigia, jog žinomumas jos nė kiek nevargina. Priešingai, sutikti gerbėjus gatvėje Justei yra šventė, mat viskas, ką ji daro, yra žmonėms. Kaip kiekvieną šeštadienio rytą, taip ir šį į TV3 televizijos žiūrovų ekranus pasibels kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“, rašoma pranešime spaudai.
2020-09-18

Jazzu susidūrė su nemalonia situacija: užkliuvo policijai

Šio antradienio popietę žinomi žmonės, laikydamiesi karantinui būtinų taisyklių, susibūrė šalia Vyriausybės siekdami atkreipti dėmesį į COVID-19 sukeltas pasekmes kultūros sektoriui. Susibūrimo nepraleido ir daugybė Lietuvos garsenybių. Tiesa, netoliese buvusi Justė Arlauskaitė-Jazzu pakliuvo į nemalonią situaciją. Atlikėja tikino ėjusi pro šalį su bičiuliu Vinco Kudirkos aikštėje, kai prie jų netikėtai prisistatė policijos pareigūnai.
2020-05-12

Žinomi žmonės stojo į kovą su valdžia: „Leiskite mums dirbti savo darbą“

Šio antradienio popietę žinomi žmonės, laikydamiesi karantinui būtinų taisyklių, susibūrė šalia Vyriausybės siekdami atkreipti dėmesį į COVID-19 sukeltas pasekmes kultūros sektoriui. Susibūrimo nepraleido ir daugybė Lietuvos garsenybių. Tarp jų – Agnė Grigaliūnienė, Jogaila Morkūnas, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Gytis Ivanauskas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Saulius Urbonavičius-Samas bei daugelis kitų.
2020-05-12

Seniai viešumoje matyta Norkutė sužibo ant raudonojo kilimo: pasirinko madingą derinį

Šį pirmadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame kino teatre įvyko ilgai lauktos Ramūno Rudoko režisuotos kriminalinės juostos „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ premjera kviestinei publikai.  Jos nepraleido ir ryškiausios šalies žvaigždės bei žinomi aktoriai.
2019-11-18

Žinomus žmones subūrė prabangus renginys: pusryčiams – austrės

Šį ketvirtadienio rytą žinomiausi šalies gurmanai rinkosi viename iš sostinės prekybos centrų. Čia įvyko iškilmingas bei prabangus „Austrių festivalis“. Šiais metais prie festivalio prisijungė net 9 restoranai – kviestinei publikai išties buvo iš ko rinktis. Renginio nepraleido Agnė Grigaliūnienė, Mantas Petruškevičius, Arnoldas Remeika bei daugelis kitų. Austrės – ne tik delikatesas.
2019-11-14

Kaip niekad atvira Jazzu: dėkui tiems, kurie parodė tikrus savo veidus

Trečiadienio vakarą dainininkei Justei Arlauskaitei-Jazzu priklausančiame restorane „BasiBasi“ skambėjo džiazas, netilo pokalbiai ir juokas, rašoma pranešime spaudai. Populiariausia šalies atlikėja sukvietė bičiulius ir artimuosius iš anksto paminėti artėjantį restorano gimtadienį. „Viskas vyksta taip, kaip galėjau tik pasvajoti“, – į susirinkusius svečius kreipėsi Anykščiuose esančio restorano įkūrėja.
2019-10-30

Statkevičius apie skandalus ir sėkmę: „Reikia turėti smarvės“

„Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“ žinomiausias Lietuvos madų kūrėjas Juozas Statkevičius atviravo apie savo patirtis, pasiekimus bei skandalus. Laidos vedėja Agnė Grigaliūnienė minėjo, kad Juozas yra pagrindinis Lietuvos madų kūrėjas „pats vienas savo lygoje“, ką jis pasiekėte juodu darbu. Sėkmės paslapties tema taip pat buvo paliesta, Agnė teiravosi kaip kūrėjui pavyko išsiskirti iš visų ir pelnyti tiek nuopelnų.
2019-02-03

„AŠ Ikona“ pristatyme – garsenybių desantas: Stumbrienė pritrenkė įvaizdžiu

Pirmadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pristatytas naujas žurnalo „AŠ Ikona“ numeris, kurio viršelį papuošė Ieva Stasiulevičiūtė, televizijos ir radijo laidų vedėja. Alfas Ivanauskas, žurnalą leidžiančių VMG idėjinis lyderis, džiaugiasi, kad į naujus metus žurnalas žengia skelbiantis ir apie naują pradžią. „Nauja pradžia – ne tik žurnalui „AŠ Ikona“, bet ir už jo vairo stojusiai vyr. redaktorei Dainai Žemaitytei. Daina – tikrai žurnalų leidybos rinkos ikona.
2018-12-17

Sostinėje žinomi gurmanai ryžosi tikrai kulinarinei kelionei: daugelis nustebo

Trečiadienio vakarą „Gourmet Panorama“ surengtame gurmanų vakarėlyje svečiavosi visas būrys žymių žmonių. Tarp jų – Patricija ir Ali Gadžijevai, Agnė Grigaliūnienė, Austėja Jablonskytė, Jolanta Smičienė, Saugirdas Vaitulionis, Liucina ir Tadas Rimgailos, Sigitas Praspaliauskas, Edvardas Žičkus, Laura ir Šarūnas Mazalai, Rima Olberkytė-Stankus ir kiti.  Prieš savaitę duris atvėrę gastronomijos namai į išskirtinę atidarymo šventę iš viso sukvietė per 300 svečių.
2018-06-14

M. Majauską stojo ginti A. Grigaliūnienė: „Tai ne #MeToo“

Į seksualinio priekabiavimo skandalą įsipainiojusį konservatorių partijos narį Mykolą Majauską stojo ginti gerai žinoma komunikacijos ekspertė ir renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė. Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje A. Grigaliūnienė šiandien pasidalijo įrašu. „Dėl Mykolo Majausko. Kaip visada su šiomis istorijomis, tiesą žinos tik tie žmonės, kurie toje istorijoje dalyvavo, jei dalyvavo. Tik labai norėtųsi spaudos ir co paprašyti neklaidinti visuomenės.
2018-03-07

„Aš Ikona“ renginyje – jautri A. Grigaliūnienės išpažintis: „Galvojau, jog mirė mano mama“

Šiandien Vilniaus knygų mugės metu pristatytas pavasariui skirtas „Aš Ikona“ žurnalo numeris. Vos pamačius leidinio viršelį nesunku suprasti, kad pagrindine tema šįkart tapo meilė Lietuvai. Šalies šimtmečio džiaugsmu pažymėtame renginyje žurnalo komanda dalijosi asmeniniais prisiminimais ir savo darbo užkulisiais. Bene jautriausia istorija ketvirtadienio popietę pasidalijo žurnale „Aš Ikona“ vaikų skiltyje rašanti Agnė Grigaliūnienė.
2018-02-22

Neįprastai anksti pristatytas „Aš Ikona“ numeris nustebino savo tematika

Sostinėje šurmuliuojant Vilniaus knygų mugei skaityti ir rašyti mėgstantys lietuviai bei mūsų šalies svečiai rinkosi į „Litexpo“ parodų rūmus. Šiandien čia gausu ne tik knygų, bet ir kitų įdomių leidinių pristatymų – pavyzdžiui, žurnalų. Mados ir gyvenimo būdo žurnalas „Aš Ikona“ savo skaitytojus nusprendė pakviesti į jaukų susibūrimą šalia „Virtuvės mitų griovėjų“ stendo.
2018-02-22

Agnė Grigaliūnienė nusirėžė plaukus: naują įvaizdį internautai įvertino 10-ukui

Renginių organizatorė, TV laidų vedėja, komunikacijos agentūros vadovė, dainininkė ir žurnalo „Ikona“ rubrikos „Ikona vaikai“ redaktorė Agnė Grigaliūnienė net ir šaltuoju metų sezonu nepamiršta palepinti savęs. Žiemą, kuomet dauguma lietuvių savo plaukus slepia po šiltomis kepurėmis, atsiranda ir nuolat savo įvaizdžiu besirūpinančių stileivų. Viena tokių – A. Grigaliūnienė, kuri savo bičiulius ir gerbėjus nustebino nauja šukuosena.
2018-02-01

Lietuviai naudojasi proga: pilni lėktuvai šeimų skrenda į Turkiją ir Egiptą

Kol vieni tautiečiai būriais traukė link artimųjų kapų, tūkstančiams kitų lietuvių rūpi visai ne susikaupimas ir rimtis. Dabar moksleivių atostogos, tad pilni lėktuvai lietuvių šeimų skrenda į Turkiją ir Egiptą. Poilsiautojų ten tiek, kad šiomis dienomis viešbučiuose net leidžiamos lietuviškos dainos. O baseinuose pliuškenasi ne tik ūgtelėję, bet ir visai kūdikiai. Poilsis užsienyje per Vėlines jau lenkia ne tik Velykų, bet ir Kalėdų atostogas.
Aktualijos 2017-11-02

Agnė Grigaliūnienė: laimė yra lapė

Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Šį kartą „8 minutė“ vyko žaislų parduotuvėje Children City. Vaikai ir tėveliai kartu su profesionalia aktore Daiva Rudyte įsitraukė į improvizacinį knygos „Laimė yra lapė” skaitymą.
2017-09-29

Dalia Ibelhauptaitė „ikoniškajame“ vakarėlyje stebino ekstravagancija

Šį vakarą „Aš Ikona“ komanda kviestinius svečius pakvietė į naujo žurnalo numerio pristatymą. Išskirtinis renginys spinduliavo gera nuotaika, o svečiai stebino skirtingais įvaizdžiais.
2017-09-07

„Aš Ikona“ vakarėlyje aprangos kodo paisė ne visos garsenybės

Šį vakarą, kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, sostinėje dūzgia vienas už kitą įdomesni renginiai. Ryškiausiai savo svečių gausa ir prabangos dvasia spinduliavo žurnalo „Aš Ikona“ vakarėlis. Renginio organizatoriai jau tradiciškai kiekvieną sezoną pradeda pristatydami naują „Aš Ikona“ žurnalo numerį, o šįkart – ne tik jį! Leidinio komanda džiūgauja, kad „ikoniškajam“ žurnalui šįkart didžiausias dėmesys skiriamas tėčiams.
2017-09-07

„Aš Ikona“ renginyje Agnė Jagelavičiūtė nesuvaldė ašarų

Šį vakarą „Aš Ikona“ komanda kviestinius svečius pakvietė į naujo žurnalo numerio pristatymą. Nors pirmosiomis vakarėlio akimirkomis renginys spinduliavo gera nuotaika, jame netrūko ir ašarų. Naujausias „Aš Ikona“ numeris didžiausią dėmesį skyrė tėčiams. Tai atsispindi ne tik leidinio turinyje, bet ir išreikštose emocijose. Sveikinimo kalbą sakiusi „Ikona vaikai“ redaktorė Agnė Grigaliūnienė kalbėjo apie tėčių svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.
2017-09-07

Išdrįsk pradėti: keli šimtai moterų ruošis pirmam žingsniui

Pokyčius ir įpročius nagrinėjančių specialistų teigimu, keičiant savo kasdienybę kritinę reikšmę turi pirmas žingsnis, kuriam pasiryžti neretai būna sunku. Pradžios svarbą akcentuoja ir pirmosios pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti“ pranešėjos, kurios jau šį ketvirtadienį, birželio 15 d. Vilniuje dalinsis savo patirtimi ir drąsins kelis šimtus pokyčių siekiančių moterų. Pirmasis žingsnis pokyčių procese – pripažinimas sau ir kitiems, kad tikrai nori keistis ir tam jau pribrendai.
2017-06-13

Išsiskyręs su ilgamete žmona, Egidijus Sipavičius parodė naują mylimąją

Trečiadienio vakarą garsenybės neišsigando lietaus ir nesiruošė tūnoti namie. Priešingai, žaismingai nusiteikę pramogų pasaulio atstovai skubėjo į sostinėje esančio baro „BarKodas“ atidarymą. Puikiai pažįstami veidai suskubo ne tik apžiūrėti naujos vietos, bet ir pasidžiaugti vakaro programa. Susirinkusiems profesionalus someljė pasakojo apie gėrimų subtilybes, o šefas suteikė progą paskanauti šiuolaikiškais, įdomiais patiekalais.
2017-05-31

Fotografo Luko Griciaus mūzos: apsinuogino Jazzu, Simona Nainė ir kitos garsios moterys

Kovo 8-oji neabejotinai yra ta diena, kai daugelis savo dėmesį skiria moterims. Vyrai ne tik žavisi dailiąja lytimi, bet ir mėgsta jas tapatinti su mūzomis. Fotografas Lukas Gricius savo drąsiai idėjai įgyvendinti pasirinko garsiausias šalies moteris. Idėjos autorius vakar savo gerbėjų teismui pristatė naują projektą „Under My Skin“ (liet. Po mano oda). Žinomos moterys fotosesijoje vilkėjo tik juodą vyrišką odinę „Burberry“ striukę.
2017-03-09

Be kelnaičių įsiamžinusi Asta Valentaitė atskleidė: nesifotografavau nuoga

Šį vakarą Vilniaus senamiestyje buvo pristatytas jau septintasis žurnalo „Ikona“ numeris. Nauju kūriniu pasidžiaugti atvyko ne tik leidinio kūrybinė komanda – Alfas Ivanauskas, Agnė Jagelavičiūtė, Agnė Grigaliūnienė, Justė Pinkevičienė, Rima Aukštuolytė ir kt. – bet ir gausi kviestinė publika. Neabejotinai didžiausia vakaro puošmena tapo Asta Valentaitė. Būtent ši moteris suspindo ne tik ant žurnalo viršelio, bet ir atvirame interviu bei drąsioje fotosesijoje.
2017-03-07

Vakarėlis, į kurį norėjo patekti visi: pristatytas naujas žurnalo „Ikona“ numeris

Antradienio vakarą „Vilniaus ceche“ surengtas provokuojantis naujojo žurnalo „Ikona“ numerio pristatymas. Į šį renginį norėjo patekti, ko gero, visas pramogų verslo elitas – vis tik iš tikrųjų žengti pro puošnios salės duris galėjo tik kviestinė publika.
2017-03-07

Agnė Grigaliūnienė: nesu tobula mama, bet nemušu savo vaikų

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė. „Turiu labai daug vaikystės prisiminimų“, – entuziastingai pokalbį pradeda Agnė. Ryškiausias jų, pasak moters, tėvų sukurta itin kultūriškai stimuliuojanti aplinka.
2017-03-07

Nuo fotografų bėganti Agnė Jagelavičiūtė atsidūrė dėmesio centre

Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas pačioje Vilniaus širdyje pristatė autorinę, ilgiau nei metus kurtą knygą lietuvių ir anglų kalbomis „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“. Į rytinį renginį atvyko ne tik kūrybinė komanda, bet ir žinomi kulinaro bičiuliai, tarp kurių – Agnė Grigaliūnienė, Robertas Kalinkinas, Orijus Gasanovas, Rimvydas Širvinskas-Makalius ir kt. Tiesa, daugiausiai dėmesio, ko gero, teko gerai A. Ivanausko bičiulei Agnei Jagelavičiūtei.
2017-02-20

Agnė Grigaliūnienė žiniomis apie maistą nustebino net Alfą Ivanauską

Kelionėse aplink pasaulį kone pusę metų praleidžiantis kulinaras Alfas Ivanauskas nusprendė savo įspūdžius perkelti į televizijos ekranus. Į pirmąją naujo sezono laidą „Kulinariniai triukai“ pasikvietęs renginių organizatorę, verslininkę Agnę Grigaliūnienę Alfas buvo gerokai nustebintas – garsi moteris kaip riešutus išgliaudė visus jo paruoštus suktus klausimus apie maistą. „Agnė ir loginis mąstymas – vienas nuo kito neatsiejami dalykai“, – nustebęs konstatavo A. Ivanauskas.
2017-02-02

Agnė Grigaliūnienė stebisi keturmečio mirties detalėmis: didžiausias cinikas tokio scenarijaus neparašytų

Šiandien Lietuva atsisveikina su penktadienio rytą ligoninėje mirusiu keturmečiu Matu. Sunkios būklės vaikas iš savo namų į ligoninę buvo atgabentas trečiadienio vakarą. Kėdainiuose įvykusi tragedija sukrėtė visą Lietuvą. Sunkiai įtikima, tačiau įtariamaisiais dėl vaiko žmogžudystės tapo mama Monika ir jos sugyventinis Gediminas Kontenis. Pirminiais duomenimis, mažojo Matuko mirties priežastimi galėjo tapti būtent patėvio smūgiai.
2017-01-31

Kalėdos pagal garsenybes: siunčia linkėjimus ir iš tolimiausių kraštų

Sveikindami su šv. Kalėdomis ir linkėdami pačių gražiausių dalykų, artumo, meilės, garsūs šalies žmonės paminėjo svarbiausias metų šventes. Sveikos gyvensenos specialistė Vaida Kurpienė padėkojo esantiems šalia: draugams, artimiesiems, sekėjams. „Įkvepiate pokyčiams ir naujiems darbams, palaikote, kai sunku ir patariate, kai to reikia. Gera gyventi erdvėje, kurioje esate Jūs. Jūsų dėmesys yra pati didžiausia dovana ne tik per šventes, bet ir kiekvieną metų dieną“, - rašė ekspertė.
2016-12-25

Žinomos moterys apie grožio balansą: sudėtis girdėta, bet sunkiai įgyvendinama

Ankstyvas ketvirtadienio rytas sostinėje buvo skirtas moterims. Šiuolaikinio dizaino galerija „Xcelsior“ trumpam virto grožio oaze, į kurią su malonumu traukė žinomos šalies damos. Moteriškais kvepalais dvelkiančioje erdvėje pramogų ir verslo pasaulio atstovės susipažino su sveiko grožio sąvoka, atrado nepriekaištingo makiažo paslaptis ir lepinosi sveikais pusryčiais. Renginio ambasadore tapusi Agnė Grigaliūnienė moterų būrį sukvietė ne be priežasties.
2016-11-17

Modelis Akvilina Ubartaitė įvardijo didžiausią lietuvaičių makiažo klaidą

Šįryt sostinės šiuolaikinio dizaino galerijos „Xcelsior“ erdvėje buvo surengtas sveikų pusryčių renginys. Agnė Grigaliūnienė žinomas moteris sukvietė į grožio paslaptimis apipintą paskaitą, kurioje atskleidė, kad geros savijautos sudėtis: vanduo, ramybė, miegas ir kokybiškas laikas sau. Grožio renginyje neatsispyrė dalyvauti būrys garsių šalies damų, o tarp jų – ir žinomas modelis Akvilina Ubartaitė. Stiliumi ir natūraliu grožiu spindinti mergina atskleidė savo puikios išvaizdos receptą.
2016-11-17
Į viršų