„Beissoul & Einius“ sužavėjo garsenybes: tikina, kad jų kostiumai turėtų patekti į „Vogue“

„Aukštas lygis“, „Vakarai“ – tai tik keli lakoniški pastebėjimai po neseniai įvykusio ekstravagantiškojo elektroninės muzikos ir mados dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymo Vilniaus „Siemens“ arenoje.

16

Čia jie surengė didžiausią metų koncertą, kuriame skambėjo kūriniai iš naujausio albumo „White Crow“, duetas pristatė ir savo pačių kurtą avangardinių kostiumų kolekciją, rašoma pranešime spaudai.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Beissoul & Einius“ sužavėjo garsenybes: tikina, kad jų kostiumai turėtų patekti į „Vogue“

Įspūdis tiek žiūrovams, tiek patiems kūrėjams buvo toks didelis, kad „Beissoul & Einius“ nusprendė gerbėjams padaryti dovaną ir išleisti vieną „Spotify“ platformoje klausomiausių dainų „A Song To Live“ kartu su koncerto akimirkomis. Šiuo kūriniu buvo pradėtas koncertas, juo ir baigtas.

Šis vaizdo klipas dueto gerbėjams – lyg vieno nerealiausių metuose vakarėlio atvirukas.

Dueto siela Artūras Žabas-Beissoul juokiasi neprisimenantis koncerto dienos, nes buvo paniręs į pasiruošimo rūpesčius – jo kurtus kostiumus demonstravo tarptautinė keliolikos modelių komanda: vyrai atvyko iš Ukrainos, Italijos ir net Kongo Respublikos.

„Ar jau kylam, Artūrai?“, „Kylam, Petrai!“ – smagiai prieš pat koncertą įvykusį trumputį dialogą su brandaus amžiaus arenos darbuotoju prisimena Beissoul.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų