Nebeturintis vilties susirasti darbą Bristolio (Didžioji Britanija) gyventojas nusprendė save parduoti interneto aukcione „eBay“.45 metų Davidas Woodas pastaruosius dvejus metus praleido kiekvieną dieną parašydamas iki 30 kreipimųsi dėl darbo ir peržiūrinėdamas laikraščių ir interneto portalų skelbimus.

Nepaisant šių pastangų, jis vis dar yra bedarbis ir paprašė tėvo paskolinti pinigų, kad neprarastų savo namų Bristolyje, praneša „Small World News Service“.

Praėjusį mėnesį D. Woodas pradėjo mąstyti apie savižudybę, tačiau vėliau nusprendė įdėti skelbimą „Parduodamas patyręs pardavimų specialistas“ į „eBay“ svetainę.

Skelbime jis save apibūdino kaip entuziastingą ir motyvuotą darbuotoją.

D. Woodas taip pat teigia turįs 25 metų patirtį pardavimų srityje ir ieškąs darbo už 35 tūkst. svarų sterlingų per metus atlygį.

„Aš pasiekiau tašką, kai kiekvienas kelias buvo išbandytas ir šis yra paskutinis būdas atkreipti į save darbdavių dėmesį“, – sakė D. Woodas.


Rašyti komentarą...
G
Giedrius
2011-03-04 16:13:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zinai ka reiskia Anglijoj 35 tukst. per metus algos? Tikrai daug,tokia alga gaudamas,tu gauni kas savaite 500 svaru,tau nuoma atseina iki 100 svaru,sakykim 150 maximum,maistas 50 svaru vienam,tai,kad anglui koki 300 per savaite per akis,tai yra apie 15 tukst. per metus,jis be per gerai apie save galvoja.Tai priezastis,kodel jis du metus negauna darbo,tegu eina darbo ieskot ne pinigu i metus ir ras darba be jokiu problemu,kad susimoket mokescius pavalgyt ir liktu dar 100 i savaite,o simtas atliekamu svaru i savaite yra daug,gali pvz nusipirkt uz tai kostiuma ir batus! :)
Atsakyti
0

m
monika
2011-03-04 18:34:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
darbu tai tam bristoly tikrai yra, tik kad va britam betkokie darbai netinka.
Atsakyti
0

n
nerius
2011-03-04 22:06:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegu tik nepasakoja nesamoniu..3 karta jau asilu gyvena is benefitu..jiems gi bet kas netinka, todel ir nedirba, padarys kaip LT, kad atsisakei darbo kur siule job centre, nebegausi job seeker allowance, gales rukyt :) Giedrius nzn is kur tokias nuomos kainas trauki, cia nebent 2 miegamuju name 10 zmoniu gyvena :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų