Beckham šeimos vaikus kankina viena bėda: Victoria pripažino jaučianti tą patį

Nors kartais atrodo, kad garsenybių gyvenimas yra tikra pasaka, jie – tokie patys žmonės, kaip ir mes visi.

77

Neseniai užsienio žiniasklaidoje paviešinti žiaurūs Beckham šeimos sunkumai.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai įsiutę: 7-metė Beckhamų atžala mėgaujasi grožio procedūromis

Dizainerė Victoria Beckham viešai pripažino, kad yra disleksikė – turi rimtą skaitymo, rašymo ir tarimo sutrikimą. Negana to, 44 metų moteris teigia, kad nuo to kenčia ir jos atžalos.

Buvusi dainininkė tikina, kad šis sutrikimas jos šeimoje itin greit progresuoja. Jos vaikai – 20-metis Brooklynas, 16-metis Romeo, 14-metis Cruzas ir 7-metė Harper patiria tą patį.

Tačiau tai – ne vienintelės naujienos, kurias „Financial Times“ pripažino žymioji dizainerė. Pasirodo, akd visi trys sūnūs nenori sekti tėvo pėdomis ir tapti futbolo žvaigždėmis, kaip jų tėvas Davidas.

„Visi vaikai turėjo sutartį su „Arsenal“ nuo jauno amžiaus – visiems jiems futbolas sekėsi puikiai“, – sakė Victoria.

Vis dėlti vėliau vienas po kito sūnūs prisipažino, kad toliau žaisti jie nebenori, o ypatingai dėl to išgyvena Romeo. Anot jo, jis nenori nuvilti tėvo, tačiau jo aistra yra tenisas.

Ir nors Victoria teigė, kad Davidas – supratingas, pats futbolininkas buvo pripažinęs ką kitą. Anksčiau užsienio žiniasklaidai vyras sakęė: „Harper kiekvieną sekmadienį žaidžia futbolą ir jį tiesiog dievina. Berniukai – nebežaidžia, ir tai skaudina mano širdį“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų