Motina fotografuoja savo dukrą nuogą: už tai gauna net 12 tūkst. eurų

Šiais laikais užsidirbti įmanoma pačiais įvairiausiais būdais, vis dėlto kai kurių žmonių noras bet kokiais būdais tapti turtuoliais, išties atima žadą.

18

Neseniai užsienio žiniasklaidą sudrebino 22 metų Beth Spiby istorija – mergina pardavinėja savo nuotraukas, kuriose nieko nevilki. Negana to, nuotraukų autorė – jos motina.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Motina fotografuoja savo dukrą nuogą: už tai gauna net 12 tūkst. eurų

22 metų mergina anksčiau dirbdavo pardavėja įvairiose parduotuvėse, iki kol viena jos kolegė neužsiminė, kad jai čia nė nereikėtų būti, jei pardavinėtų savo seksualias nuotraukas internetu.

Anot jos, pinigai čia – milžiniški.

Beth netrukus susiviliojo šiuo pasiūlymu, o jai į pagalbą atėjo 53 metų motina Jane.

Dabar ji kiekvieną dieną fotografuoja savo apsinuoginusią dukrą, o vėliau jos nuotraukas parduoda internetu klientams, kurie už tai, kad pamatytų nuogą Beth, moka po 14 eurų per mėnesį.

Tokiu būdu Beth per mėnesį sugeba uždirbti beveik 12 tūkst. eurų.

Tiesa, ilgainiui Beth atsisakė motinos paslaugų – kadangi uždirbo daugiau, galėjo sau leisti pasisamdyti profesionalų fotografą. Tačiau motinos pagalbos ji vis dar neatsisako – abi yra sutarusios, kad dukra bet kada gali kreiptis į Jane šiuo klausimu.

„Dažniausiai mama mane fotografuodavo su apatiniais arba be jų. Nuotraukos darėsi vis atviresnės tada, kai ėmiau prie to priprasti“, – sakė Beth.

„Visiems mano šeimos nariams tai patinka. Jei jiems reikia pinigų – visi gali į mane kreiptis, todėl niekas į tai nežiūri negatyviai. Visi supranta, kad man mano darbas patinka“, – sako jauna mergina.

Dėl sėkmės savo naujajame darbe, Beth netrukus metė darbą parduotuvėse, o dabar per mėnesį jai fotografuotis tereikia vos vienąkart, pakeičiant įvaizdį ir įsiklausant į asmeninius prašymus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų