Beata pristato pirmąją Lietuvoje elektroninę kulinarinę knygą

Kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson pristato pirmąją Lietuvoje elektroninę kulinarinę knygą „Beatos virtuvė: kepinių knyga”. Ji tvirtina, kad ši knyga pirmiausiai skirta išsivaikščiojusiai Lietuvai.

„Elektroninė kepinių knyga atsirado dėl labai aiškių priežasčių. Maždaug penktadalis mano blogo skaitytojų yra lietuviai gyvenantys užsienyje. Nuolat gaunu laiškų iš Didžiosios Britanijos, Airijos, JAV, Norvegijos, Vokietijos, sulaukiu žinių net iš PAR ar Saudo Arabijos. Visi kepa, verda, gamina ir nori daryti tai lietuviškai, tad pirmiausiai ši elektroninė knyga skirta mūsų išsivaikščiojusiai Lietuvai. Be to, nepamirškime, kad keliaujant lėktuvu brangiai apmokestinamas kiekvienas papildomas bagažo kilogramas, retas ryžtųsi į lagaminą įsidėti storą kulinarinę knygą, su e-knyga keliauti daug paprasčiau ir pigiau“, - sako Beata.

Pirmają Beatos el. knygą galima įsigyti kone 40 procentų pigiau nei tradicinę, spausdintą knygą. El. knyga “Beatos virtuvė:kepinių knyga” bus parduodama populiariausiuose pasauliniuose ir lietuviškuose elektroniniuose knygynuose: “iBookstore”, “Kobo”, “Samsung Reader Hub”, knygos.lt, skaitykle.lt ir kt.

http://www.ebooksbylanguage.com/lt/knyga/beatos-virtuve-kepiniu-knyga/

El. knygoje „Beatos virtuvė: kepinių knyga“ aštuoni teminiai skyriai, kuriuose sutalpinta daugiau nei šimtas pačių įvairiausių receptų. Čia gausu kepinių receptų įvairioms progoms, šeimos susibūrimams, įprastiems sekmadieniams ar tiesiog kasdienybei paįvairinti.

„Nepamirškim, kad ši el. knyga įtiks ir tiems, kurie nemėgsta apsikrauti daiktais ir dievina naujausias technologijas. Tokių žmonių vis daugiau ir bent jau Didžiojoje Britanijoje el. knygos mažais žingsneliais atkakliai užsimiiminėja savo dalį knygų rinkoje. Aš pati ten gyvendama pamėgau ir audio knygas, tiesa, kulinarinės audio knygos dar neklausiau...”– sako Beata.  


Rašyti komentarą...
N
Nežinomas
2013-06-09 18:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
"bus parduodama populiariausiuose pasauliniuose ir lietuviškuose elektroniniuose knygynuose" - o pačio didžiausio ir populiariauso - Amazon nėra.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų