Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko: „Nedrąsu garsiai pripažinti“

Visai neseniai trečiojo vaiko susilaukusi žurnalistė bei kulinarinių laidų vedėja, knygų autorė Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko.

44

Šią žinią žinoma moteris paskelbė socialiniuose tinkluose.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beata Nicholson laukiasi ketvirto vaiko

„Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos, aišku, suprantama, bet ketvirto???!!!! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man rodės, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas, mes kalbėjom ir norėjom, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas...“, - skelbė žinoma moteris.

„Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti... Taigi ketvirtas vaikas!“, - džiaugsmo neslėpė B. Nicholson.

„Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėt – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos, skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netruks. Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis – kaip dabar patogiai tilpti į automobilį arba kaip mano vyras Tomas sako geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai!“, - džiūgavo moteris.

 


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2018-07-17 11:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuole Beata! Laimes ir sveikatos jums visiems! 100% uz ir tikrai labai smagu uz jus.
Atsakyti
0

N
Negražu
2018-07-17 13:57:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jūs ką nepajėgūs, kad taip pavydit?
Atsakyti
-5

R
Reda
2018-07-17 14:16:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu! Tokioj darnioj šeimoj vaikučiams gimti ir augti laimė!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų